Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bosszút állnátok rajta, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bosszút állnátok rajta, és hogyan?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: Megismertem a srácot egy közös ismerősünk által. Első találkozás után írt, hogy szeretne többet látni, szimpatikus vagyok számára. Belementem a találkozásokba, majd a következőbe is és ez így ment heteken keresztül. Majd megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője. Igent mondtam. Kapcsolatunk körülbelül 3. napján ő már, azt mondta, hogy szerelmes belém, én mondtam, hogy csak akkor fogom kimondani, hogyha tényleg úgy érzem. Rendben. Minden reggel a szerelmes sms-ekre keltem, mindig hívott, jött hozzám, sokat jártunk együtt helyekre, ölelt, csókolt, szép szavakkal halmozott. Beleszerettem. Másfél hónap után úgy éreztem, hogy ő az igazi nagyon szerettem és odaadtam neki magam. Ez volt a baj…. Ettől kezdve csak „arról” szólt az egész. Nem jártunk nyilvános helyekre, mindig nála vagy nálam találkoztunk. Nem figyelt oda rám, mindig úgy csináltuk ahogy neki jó volt. Csak én elégítettem ki őt orálisan. De mivel szerettem nekem elég volt az is, hogy neki jó. A dolog után már elmaradoztak az sms-ek, nem dicsért, sűrűn mondta le a találkozókat, volt hogy egy teljes napig nem keresett. Elég sokat hazudott, amik csak utólag derültek ki. Majd 3 hónap után sms-ben szakított velem, a szöveg: Nem szeretlek, vége. Ne haragudj rám!
2012. aug. 11. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

"Csak én elégítettem ki orálisan">>:D:D:D

Aki ilyen hülye meg is érdemli.

2012. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló sajnos igazad van. Utológ én is okosabb vagyok.
2012. aug. 11. 15:47
 3/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Ha bosszút állsz, vagy megpróbálsz, azzal csak kimutatod, hogy nem vagy elég érett, és még nem léptél tovább. Nagyobb büntetés neki, meg neked is jobb, ha leszarod.
2012. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit naiv vagy...,a rózsaszín köd teljesen elhomályosított.
2012. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom a naivságom abból fakad, hogy első kapcsolatom volt. 17 éves vagyok egyébként...
2012. aug. 11. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magadra haragudj, hogy hagytad magad. Én sem vagyok valami dörzsölt, de tudom, hogy az ilyen udvarlást nem kell komolyan venni. Ilyen könnyen és gyorsan senki sem lesz szerelmes.
2012. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy jó nagy gyökeret.

A harmadik válaszolónak igaza van. Hagyd rá..Nem érdemli azt sem hogy dühös legyél rá.

2012. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani,a második válaszolónak. bocsi.
2012. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Lépj tovább. Tanulj a hibáidból és legközelebb ne hagyd magad.
2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazából ezt Te szúrtad el a naivságoddal,tehát Te is hibáztál,amikor ilyen könnyen hittél Neki.Persze,megértelek,mert fiatal vagy nagyon,és tapasztalatlan is,Ő meg kihasználta mindezt.Figyi,tapasztalatból mondom:a harag rossz tanácsadó,és a bosszú semmi jóra nem vezet!Magadat alázod meg vele.Inkább tombold ki magad,bulizz,flörtölj,éld az életedet!Tudom,könnyen beszélek,én is tudom,milyen pokoli nehéz lenyelni az ilyesmit,de ha nem lépsz túl a dolgon,butaságokat fogsz művelni,és csak mérgezd magad belülről.Én is tettem ilyet,de rájöttem,hogy nem szabad,és nem éri meg.Sose lássa Rajtad,hogy bánt!
2012. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!