Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kicsi a mellem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Olyan kicsi mellem van, hogy a legkisebb melltartó is óriási rá! 21 éves vagyok, elvagyok keseredve, a legutóbbi pasim is azért hagyott el egy idő után, mert megunta, hogy nincs mellem! Azt mondta olyan vagyok, mint egy fiú! Rengeteg bántást kaptam már ez miatt nem csak a pasimtól, hanem az osztályban, baráti körömbe, családomba! Nagyon szenvedek ez miatt! Olyan kicsi, hogy semmi formája csak egy picurka kis bimbó van, semmi fejlettség! Ez mitől van? Azon gondolkozom, hogy 2 éven belül megplasztikáztatom, mert iszonyatosan szégyenlem! Mit lehetne plasztikázáson kívül csinálni? Nem szeretnék kés alá feküdni, de a fiúk miatt muszály, mert így senki nem fogad el, és szerintem ez miatt nincs is nagyon pasim! Légyszi a b*nkó szövegeitekkel ne bántsatok, így is nagyon sok bántó szöveget kapok ez miatt! Ha egyszer valaki nő, akkor miért nem fejlődik ki a melle? Nagyon zavar! Mit tegyek? Csak a plasztikáztatás segít csak ezen?
2012. aug. 11. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám,hogy majd lesz valakid akinek nem számít mert szeret.DE benned akkor is megmarad ez a komplexus.

Gyűjts mellplasztikára.

2012. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
87%
küld egy képet privátban, nem kell mesztelent, csak a testallkatra vagyok kíváncsi, lehet hogy kórosan sovány vagy, egyél tömegnövelőt és hizzál vagy 5-10 kilót :)
2012. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
12%
neked se tetszene a kis farok ez most ugyan az...
2012. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegénykém tényleg el lehetsz keseredve. Igen sajnos csak az segít, de ne félj tőle. Vannak nagyon aranyos és ügyes plasztikai sebészek, akik szép cicit faragnak neked. És hidd el nem fognak elítélni mert neked valóban szükséged van erre. Egy nő attól nő ha szép formás, ebbe a mell is beletartozik. Az onbizalmad is nőni fog. De nem kell hatalmas csak egy közepes/normális méretű.

addig meg a külső szilikont tudom ajánlani, bluzok alá tökéletes.


Ha a műtét mellett dontesz sok sikert, én megértelek

20/L

2012. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 Hanariko ***** válasza:
100%

Itt leragadtam: "a legutóbbi pasim is azért hagyott el egy idő után, mert megunta, hogy nincs mellem"

Először: jó nagy bunkó, ha ezért elhagyott.

Másodszor: még nagyobb bunkó, ha ezt közölte is és nem bírt találni vmi más okot, hogy legalább ne b*ssza oda az önbizalmad.

Harmadszor: az elején nem tűnt fel neki? hogy lehet ezt megunni? Azt hitte, egyszercsak kinő, vagy mi?

Negyedszer: Az még "oké" hogy suliba cikiznek (bár ez sem szép, de tudjuk hogy van ilyen) DE!!!!! A családod mi a f*sz jogon szól be? Tőlük kaptad ezeket a géneket, vágj vissza ezzel. Jézusom, ilyet még nem is hallottam, hogy vaalki a saját családja cikizzen. Akkor adjanak pénzt mellműtétre, ha ennyire bántja az ő szemüket. Ők biztos tökéletesek.

És hamár műtét: A fiúk miatt NEM MUSZÁJ!!!!!!!!!! ismétlen NEM MUSZÁJ! Csakis magadért tegyél mindent, de ebben az esetben még ezt sem javaslom.

Hidd el, lesz fiú, aki elfogad. Így legalább ki tudod szűrni a normálisat, aki magadért, és nem csak a testedért szeret.

2012. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
53%
az 5-ösnek igaza van, mármint tuti túlzol, biztos hogy senki nem bánt csak bebeszéled!
2012. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
53%
Pedig a kicsi a jó! Megmutathatnád te mit tartasz olyan kicsinek, privátban.
2012. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát a család az aki a legnagyobb fájdalmakat tudja okozni :(
2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Hanariko ***** válasza:
53%

Én nem azt mondtam, hogy túloz (bár lehet) de elképzelhetetlen számomra hogy CSALÁDJA ÉS A BARÁTAI bántják emiatt. Milyen család, milyen barátok azok? Mert hogy az osztályból egy-két bunkó, az oké, ők taplók.

A barát nem attól barát, hogy elfogad olyannak, mint amilyen vagy? Azért vagy barát valakivel, mert azonos az érdeklődésetek, jól elbeszélgettek, stb. Ez nem külső függvénye. És a család is... azt végképp nem értem.

Bár persze lehet benne túlzás, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tényleg bántanak. Kérdező, fejtsd már ezt ki egy kicsit. Miket mondanak?

2012. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem túlzok el semmit és nem beszélek be magamnak semmit, mert tényleg mindig ez miatt kapok bántást, hogy nincs mellem, de az a durva, hogy szivacsos melltartót hordok, ami ugye kicsit kiemeli és még így is cikiznek, hát még mi lenne akkor ha nem "tömném" ki! Mindig ez van eszembe! Nem érzem én sem magam nőnek és senkinek nem merem megmutatni, mert semmi fejlettség és kerekség nincs benne ez a való igazság és nem túlzok!
2012. aug. 11. 22:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!