Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti ittas, részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ittas, részeg állapotban csak olyan nőkre mentek rá, akikkel józanon is el tudnátok képzelni valamit, vagy olyankor jöhet mindenki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 04:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ittas állapotban még egy csigát is megkúrnék
2012. aug. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ha iszom, akkor impotens leszek. Mióta ezt észrevettem, már inkább nem próbálkozom.

Az önkontrollom bizonyos szint felett elvész, így olyan csaj is "érdekelhet", akit józanul inkább kihagynék.

2012. aug. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a "nincs csúnya nő, csak kevés rum" mondás honnan ered?
2012. aug. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyankor kicsit kibővül azoknak a lányoknak a száma akiket megdugnék....

Azt szokták mondani hogy csúnya lánnyal még nem feküdtem le de már ébredtem sokszor csúnya lány mellett.....

2012. aug. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 walk w1th mee ***** válasza:
Hát kicsivel megnő a szám,de ha hordozhatóra ittam magam akkor megkefélném a subwoofert is szóval..
2012. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aki nem kell józanon az nem kell ittasan sem. mondjuk nem mintha olyan sokszor lennék beb*szva..
2012. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Persze, van értelme annak a mondásnak, de azért mint látjátok, vannak kivételek :)
2012. aug. 12. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
A kétségbeesettek, akik nagyon akarnak már valamit, bárkire rámennek.
2012. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!