Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez az érzés ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés ilyenkor? Vagy mi váltja ki?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottam a barátommal. Sok évig voltunk együtt.


Én belefásultam a bizalmatlanságba, mert egyszer az elején megcsalt. Soha nem beszélt a nőügyeiről, pedig kértem, hogy ne érjen meglepetés. Oka az volt, hogy sok érdekes dolgot hallottam róla. Most kiderült, bár tagadta, mind igaz volt.

Én szakítottam, azt hiszem nem szeretem, de a szívem mégis vérzik. Egyedül érzem magam, átverten.


Nem tudom kifejezni mit érzek most. Ez normális, vagy szeretném? De ő maga nem hiányzik, csak az, hogy valaki szeressen, öleljen őszintén.


És nagyon fáj a szívem, mert olyannal éltem, aki nem is az, mint amit mutatott.


2012. aug. 12. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Írásod alapján átvert, és normális, hogy szeretetre vágysz. Valószínüleg nem kaptad meg az előzőtől. Amúgy hány éves vagy?

17/f

2012. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
23.
2012. aug. 12. 20:11
 3/8 A kérdező kommentje:

De annyira ölelnék most valakit.


Megijedtem, hogy talán még szeretem azért? De akkor hiányozna nem? Nem hiányzik a személye.


Első szakításom, teljesen kusza minden bennem.


Bárcsak átölelhetnék most valakit.

2012. aug. 12. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélni, ismerkedni, írjál pü-et nyugodtan. 1. voltam
2012. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha személye nem hiányzik, akkor nincs miről beszélni. Neked a egy férfi szeretete, veled léte hiányzik.

1. voltam

2012. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális. Az érzések nem logikán alapulnak.
2012. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, az hiányzik, hogy valaki bebizonyítsa, van még őszinte, hű szerelem, mert most meghalt bennem ennek a gondolata, de mégis vágyom rá.


Nehéz napok jönnek.

2012. aug. 12. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg apró örömöket keresni, aztán úgyis jobb lesz. Azért meg ne siránkozz, hogy kidobtad, ha fűvel, fával kavart. Majd jön jobb és helyrejössz.
2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!