Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Miből tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Miből tudom meg hogy egy fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha szemezik veled, keresi a társaságodat, sokat sündörög körülötted ilyesmi. amugy az nem biztos hogy szerelmes de azt meg lehet állapítani hogy tetszel-e neki.
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
megkérdezed
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Majd ő gondoskodik róla :)

Te csak értelmezd a jeleit :)

2012. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
kölcsönadja a zsírkrétáját :$
2012. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
16%
neked adja a virslijét
2012. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Abból,hogy sokmindent fog megtenni,és próbál a kedvedben járni.:D Ha jól fogadod,tuti összejöttök;)
2012. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 B25 ***** válasza:
Ha valaki csak hülye válaszokat ír és kioktat akkor inkább ne írjon semmit. Egyébként kb. én is így állok és tudod én úgy állok hozzá h majd sors (számomra az Úr) eldönti és nem stresszelek rajta. Lesz ami lesz ha nem jött össze nem Ő az igazi de szerintem is egy kicsit korai ha akarsz valamit tőle. Elvégre mit csinálnátok? :)
2012. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
B25-nek válaszolok: Lehet hogy te még ilyen idős korodba csak a Barbi fiúkat ismerted, de én nem mert én már a rendes srácokra hajtok nem a filmsztárokra! Beszélgettem vele meg hív mindig hogy menjek vele a parkba meg facebookon is chatelek (vele a legtöbbet) Szóval NEM túl korai!!!
2012. aug. 13. 10:20
 9/20 anonim ***** válasza:

ha facebookon chatelsz vele akkor nincs mese, komoly a dolog

eddig azt hittem hogy csak a szokásos 12-13 éves "szerelem", de ha már a facebookon is írt neked akkor mindenképpen komoly a dolog

2012. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát jóó de nem tudom mert nem merem megkérdezni tőle hogy akar-e tőlem valamit vagy csak szórakozik velem és az a gond hogy a hugom is belekavart engem elég jóól!!
2012. aug. 13. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!