Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi lelki sérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Miért van ennyi lelki sérült ember? Nem veszik észre h a boldogságért tenni kell és nem nyavajogni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 00:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos van aki állításod szerint "nyavajog", de van akinek az élete nem vattacukor felhőkből, meg esőben táncikálásból áll, hanem nehéz. Ők is lehet hogy "nyavajognak" lehet hogy joggal. De ez csak egy vélemény.
2012. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert egy nagyon beteg világban élünk, amelyik csak siránkozni tanít meg.
2012. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem sem volt még soha vattacukorból az életem és igen én is nyavajogtam amíg rá nem jöttem arra, hogy azzal semmit nem érek el.Tettek kellenek nem a sziréna...
2012. aug. 5. 00:52
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

miért? mert vannak olyanok akiknek kenyérre is alig tellik, 1 évben nem tudnak megvenni egy új bugyogót, mondjuk meghalt egy csomó szerettük meg egyszer beleszerettek valakibe, küzdöttek de nemcsak hogy kihasználták őket még bántották is

és mivel nem vigyorogtak folyton mint a vadalma ezért mindenki elpártolt mellőlük, szóba sem áll velük

mondd egy ilyen embernek hogy legyen boldog, ha-ha

2012. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mit tehetnék. Nem alakultak ki valamire való emberi kapcsolataim, nem erőltetem rá magam senkire ha nincs rám szükség és amúgy is mi szüksége lenne rám bárkinek is?

Számomra az a fontos, hogy mély kapcsolat alakuljon ki és nem a mennyiség a lényeg, akivel felhívhatuk egymást akár az éjszaka közepén is ha valami baj van.

Sajnos kevés mélyérzésű, intelligens ember van akivel kialakulhatna egyáltalán barátság és később szerelem is.

Várom az eredményhez vezető ötleteket mit tehetnék. Újságban adjak fel hirdetést? Jelölgessek fbon és hívjak el valakit? Járjak el valami kuplerájnak mondható helyre és ismerkedjek kritikán aluli kulturálatlan részeges alakokkal akik csak kufircolni akarnak?


21/N

2012. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátom sem, igen én is szegény vagyok,a párom 5 év után faképnél hagyott a szüleimre nem számíthatok mégis élek és virulok...
2012. aug. 5. 00:55
 7/21 A kérdező kommentje:
próbáld meg optimistán nézni az életet :) Majd jön az a valaki akivel egy hullámhosszon leszel.Addig meg marad a mókuskerék.Ha azt kérdezed hogy meddig nem tudom de próbálj minnéltöbb örömet találni az életedben. :)
2012. aug. 5. 00:59
 8/21 anonim ***** válasza:

akkor egészségedre! nem mindenki tud boldog lenni egyedül, úgyh ogy mindenki utálja meg mindenkit elvesztett akit szeretett

mopst mit akarsz hogy magasztaljunk téged az egekig meg tapsikoljunk hogy de csúcs vagy, vagy mi?

talán az lenne az 1. bolod ahogy lehetne segíteni a lelki sérülteken ha valaki végre együttérezne velük! és nem csak beléjük rúgna...talán

és akkor talán értelmét is látnák annak hogy tegyenek a boldogságért

2012. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

1. Nem várom senkitől hogy magasztaljon

2. Nem vagyok boldog

3. Ha úgy nem jó ahogyan most élsz, nem gondolod hogy változtatnod kéne rajta?

2012. aug. 5. 01:03
 10/21 anonim ***** válasza:
10 éve ebben reménykedem, hogy majd jön valaki... -.- Azóta se voltam egy férfinak sem a szerelme, barátnője. :,/
2012. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!