Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, van akinek ez jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van akinek ez jön be?

Figyelt kérdés

Debrecenben nyaralok, és a városba sétálgatva rengeteg olyan párt látok, ahol a fiú magas, jóképű, mosolygós. A barátnő mellette pedig alacsony, kövér (és nem picit húsosra gondolok, tényleg kövér) morcos.

Tudom, hogy a belső számít, meg nem is vagyok féltékeny, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy egy jóképű srác ennyire leadna az igényeiből?


2012. aug. 13. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tartom magamat jó képűnek, de biztos nem kellene kövér nő.
2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
debreceni vagyok és vékony a barátnőm :)
2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Választani mindig a kinálatbol lehet.
2012. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Most ezzel a kérdéssel a nagyon nagy ellentétekre gondoltam. :) Csak nekem ez a párocska maradt meg, akiket láttam...
2012. aug. 13. 11:52
 5/20 anonim ***** válasza:
az egyik szavad üti a másikat. egyébként meg te nem ismered nem tudod, hogy mit szeret benne ami pl benned nincs meg de ettől még nem lead az igényeiből. sőőt, azért mert nem a k.rvákat szereti hanem tényleg egy olyan embert akiben van valami ami miatt tényleg megszerette két különböző dolog.
2012. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"hogy egy jóképű srác ennyire leadna az igényeiből?"

ezt miért írtad?Egy jóképű srác csak vékony magas,modell csajokkal járhat vagy mi?

Lehet nekik az jön be.Ezért nem kell őket lenézni.Szereti és kész.Nem koszos útszéli jánykákkal járnak.gondolom ugyan olyan ápoltak mint te vagy más lány

Nekem az alacsony lányok tetszenek,de a vékonyabbak.

2012. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Keletről elvándorol mindenki...
2012. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
:D
2012. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én épp debreceni fiú vagyok. Tudod, régebben én is csak a szép lányokra hajtottam, akik enkem vonzóak voltak külsőre. De mára rájöttem, hogy hiába szépek, mert jellemre romlottak sajnos mind. Így ha párkapcsolatra és nem csak szexre vágyom, akkor inkább választok egy csúnyácska, kövér lányt.
2012. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna:D Pont ezt látom és nem értem. Soha nem járnék olyan lányokkal, még ha ez azt jelentené, hogy nem járok senkivel. 24F
2012. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!