Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, srácok, férfiak ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok, férfiak ti hogy csajoztok, hogy jöttetek össze barátnőtökkel vagy milyen tanácsokat adnátok nekem?

Figyelt kérdés

Szoval nem igazán volt barátnőm, és perpillanat még csak kilátásban sincs... segítsetek nekem , nem vagyok ronda, nem vagyok bunkó, mindig azt kapom , de aranyos vagy, de cuki vagy... Figyelmes, udvarias vagyok, mondhatni hülyének se mondanám magam egy főiskolával a hátam mögött... de ezek ellenére miért nem megy? Mi olyan nagyon nem jó bennem?


22F


2012. aug. 12. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
bunkónak kell lenni ezeknek a ribiknek az jön be
2012. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pont azért nem megy, mert aranyos, cuki, figyelmes és udvarias vagy. Ha egy lány aranyosnak nevez, akkor barátzónába kerültél, mert nem nézel ki elég jól. Az udvariasság, figyelmesség pedig kifejezetten hátrány náluk.
2012. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kirándulni voltunk, az az exével épp szünetelt és én megmutattam neki, milyen egy igazi férfi
2012. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az előzővel a munkahelyen jelenlegivel az interneten
2012. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ezekszerint az lesz, és én még próbálom mindig azt nézni, hogy nem ne nyomulj itt mint egy idióta, mert annak n em lesz jó vége... nem a halál....szát. Volt egy lány, aztán tetszett, mondhatni vonzódtam hozzá sajnos még mindig, de próbálom elfelejteni... hívott ide oda... aztán rákérdezek mit akar... semmi komolyat... egyszer meg ott vagyok vele egy bulin, srác "udvarol " neki: figyelj má, olyan jó buliban , mint a múltkor voltam veled, még sose voltam, éeletem legjobb bulija volt.... stb aztán kb fogdosta 0-24... Jó, akkor most ez a menő?
2012. aug. 12. 22:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Tetovalj vmit a farkapdra;(
2012. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Rám is ezt mondják többnyire, hogy aranyos vagy. Aztán lelépnek egy bunkó, izomállatta. Figyelj, tegyél érte. Változz te is ilyen állattá. Ez kell nekik, hiába is mondják, hogy nekik rendes fiúk kellenek. Ez egy nagy hazugság. MÉlyen belül a rosszra vágynak ezek mind!
2012. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az itt leírtak nagyjából fedik a valóságot. Annyiban helyesbítenék, hogy a lányok egy része idővel kinövi, illetve nagyon kevés van, akinek tényleg nem a bunkók kellenek. De azo lyan nagyon rikta, és nagy szerencse kell ahhoz, hogy belefuss egybe.
2012. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy izmos, lehet még valaki rendes...
2012. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hol laksz? 20/L
2012. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!