Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naplóírás. Fiúk, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naplóírás. Fiúk, ti mennyire örülnétek neki?!

Figyelt kérdés

Naplót írok, már több mint egy éve arról, hogy hogyan történtek velünk meg a dolgok, a veszekedések, hogyan éltem meg minden ki apró zűrt,az érzéseimet.. amíg nem jöttem össze a jelenlegi párommal. Szerintetek mikor kellene megmutatnom neki először? Fél éves évforduló? vagy inkább várjak még vele? Elég személyes ajándék, és nem akarom "csak úgy" megmutatni neki valamelyik délután..

Ti csináltatok már ilyet? :)


2012. aug. 13. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem írok naplót, nem is tenném. ha meglátná a barátnőm, csak felhúzná magát, hogy sokszor csak ráhagyom a dolgokat a békesség kedvéért
2012. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is írtam naplót kamaszkoromban, főleg a szerelmi életemről. Meg is őriztem, évtizedek múlva nagyon aranyos emlék! Szerintem várjál vele éveket, akkor mutasd meg! Akkor igazán érdekes lehet. Legyen türelmed várni vele.
2012. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De minek megmutatni? Naplót magának ír az ember. Én nem vagyok fiú, de különösebben kíváncsi sem lennék a barátom naplójára. Ha valamit akar, mondja el, ne kelljen már egy egész füzetnyi ömlengést egyszerre elolvasnom.
2012. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem épp az a jó benne, hogy visszamenőleg megtudja, hogy én mit hogy éltem át.. és bizonyára csak akkor fogja megkapni, ha teljesen jó,s biztos alapon áll a kapcsolatunk.. jó lehet vissza emlékezni.. mosolyt és könnyeket is csalt az én arcomra, miközben írtam :)
2012. aug. 13. 10:37
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a közös dolgainkról írok, azért ő megnézheti, van hozzá joga :)
2012. aug. 13. 10:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez baromság, ne kelljen már találgatnia egy adott szituációban, hogy hogy érzel, ne visszamenőleg tudja meg, hogy mit akartál.
2012. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy személyes naplóról beszélünk, ha te megengeded, megnézheti, de ha nem engednéd és belenézne egy utolsó tuskó lenne, attól még hogy róla írtál. Ezt most csak úgy mondtam, semmiféle jogot nem kell idekeverni. Persze nem azt mondom, hogy ne mutasd meg, ti dolgotok. Csak azt mondom, én nő létemre elég furán néznék a pasimra, ha elémállítana azzal, hogy olvassam el a naplóját. Persze nem ismerjük a barátodat, lehet ő érzelmesebb alak és örülne neki! Lehet csak én vagyok ilyen, hogy nem érdekelnek az ilyen hónapokkal ezelőtti lejárt érzések. Sokszor még az aktuálisak se. Na mindegy.
2012. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Naplót írni, ez a legperverzebb dolog amit valaha hallottam.
2012. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fél év után még egy kapcsolat sem áll biztos alapon.
2012. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A tipikus női-férfi mumus alapja az eltérő gondolkodásmód.Ha mindketten leirják valahova, hogy mit éreznek bizonyos helyzetekben pl 1hétig,majd átadják egymásnak, hamar kiderülhetnek az eltérések.Pl ki mit hogyan él meg.Igy sokkal jobban megérthetik egymást a felek,és kiderül nem is olyan "érthetetlen" a másik nem.Igy teljessebb lehet a párkapcsolat.
2012. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!