Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy csak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy csak, akibe teljesen beleszerettem tavaly májusban. ő csúnyán lekoppintott, de én azóta nem bírom kiverni a fejemből, rengeteget gondolok rá, szeretem ezek ellenére. Teljesen tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jár senkivel, akkor keresd meg. Ezek szerint semmi vesztenivalód nincs, vagy bejön vagy nem, de egy misét talán megér.
2012. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a tippet csak egyáltalán nem merem,önbizalmam majdnem negatív ilyen téren ezek után
2012. jún. 9. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:

hogy koppintott le ? mit mondott ?

hány évesek vagytok ?


amúgy ha lekoppintott nincs esélyed

2012. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
16 évesek, nem részletezném nagyon hogy miket mondott,de eljutott odáig,hogy 4 hónapig nem volt velem köszönő viszonyban
2012. jún. 11. 14:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor abszolút nincs esélyed és hagyd. Ha lekoppint és durván teszi akkor esélytelen vagy. :S
2012. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok én is. Ez csak egyre rosszabb lesz. Mégis mennyire vagy beleesve? Fogadd meg az én tanácsom és járj el bulizni. Próbálj becsajozni. Ha ő az első szerelmed sohasem fogod elfelejteni.
2012. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nagyon,de nagyon bele vagyok esve;bulizni jelen pillanatban az nem foglalkoztat,hogy a városi szórakozás,hogy a fiatalok részegen fetrengenek egymás hányásában.
2012. júl. 6. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Bunkó és idióta lány lehet. A többség sajnos ilyen, mindenféle hülye és megbántó szöveggel rázzák le a másikat, ahelyett, hogy finoman tennék. Teljesen elveszik az ember önbizalmát.
2012. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

engem is nagyon durván lekoppintott. Csak annyi volt a bűnöm, hogy szerelmes lettem belé, és észre vette rajtam.

Én 1 éve szeretem a Nőt. El se kezdtem neki udvarolni,

de máris lekoppintott. Megalázóan. Ennek ellenére mégis szeretem, pedig tudom hogy már nem kellene...

Próbálom őt elfelejteni, de nem megy. Minden nap nagyon sokszor gondolok rá. Tudom hogy reménytelen a helyzetem.


Kérdező ! ha lekoppintott esélytelen vagy.

ha meg erőszakoskodsz, még jobban megbánt, és meg is utál.

2012. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, hát igen valahogy az általad felvázolt helyzet van....de azt is szokták mondani amit az ember szeretne azért küzdeni kell...


de hajlok az általad vázolt megoldásra

2012. júl. 18. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!