Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy nekem soha nem lesz barátnőm,pedig csak 18 éves vagyok. Tudom,hogy még előttem van az egész élet de valamiért ezt érzem és nem tudom miért. Lehet az agyammal van valami? Ez nem normális dolog :/

2012. aug. 13. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

ha amúgy is szoktál szorongani, fejfájás, rossz közérzet akkor elmehetsz. De mondjuk ott tényleg mond el mi van, mert amilyen hülyék egyesek azt mondják majd hogy óóóh semmi baj.. aha.


Mellékesen ezt az egész életest úgy bírom,, ez relatív mert azért mégse lenne jó 50 éves korodig várni, tehát érted nem lehet végtelenségig húzni, pont hogy most kell ezzel foglalkozni mert ez most aktuális, vagy később hatványozottan nehezebb lesz. Úgyis valószínűleg először csak elbeszélgettek ha úgy van és semmi extra. De elmehetsz akár CT-re is báár, azt nem is tudom mennyire támogatja a TB, elvileg ha az orvos ad beutalót akkor ingyenes. És akkor fix kiderül van e valami agy bajod.

2012. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

CT-re menni, mert aggódik, hogy nem lesz barátnője? Ez vicc?

Szerintem normális dolog. Azt látod, hogy körülötted mindenkinek van valakije és így úgy gondolod, hogy az a normális. És ezért lehet a nagy elkeseredés, hogy neked sohasem lesz. Egy kis önbizalom!

18/L

2012. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Báh!4 direkt ezért írtam oda hogy ha amúgy is szorong, rossz közérzet blabla akkor akár elmehet. Ja igen szóval nem is hogy menjen el, de elmehet.


Baja nem lehet belőle, és többé nem kell olyanokat gondolnia hogy agy baja van, Plusz az esély igazából megvan, habár őszintén kétlem hogy az agyaddal lenne probléma, inkább bátortalan vagy/nem elég önbizalom szóval ilyenek.


de mondom ha akarsz menj el, legalább megtapasztalod milyen, bár persze nem tudom mennyi az esélye hogy beutalnak CT-re mert nem tudsz barátnőt szerezni,, (:

2012. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!