Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek beteg a barátom miatt? Forduljak orvoshoz vagy ez normális? Estleg egy pszichiáter is elég lenne?

Figyelt kérdés
Most a barátommal elég nagy válságban vagyunk és folyton nekem kell bizonyítani hogy mennyire szeretem de ő még ígyis olyanokat mondd hogy nem biztos hogy együtt leszünk meg hogy majd eldönti egy hónap múlva de szerinte nem lesz jó.Ez meg kb megőrjít mert iszonyatosan szeretem őt!Semmiképp nem akarom elveszíteni de ilyeneket mondd hogy majd eldönti meg szerinte nem.Az agyam csak erre bír koncentrálni és.csak sírni bírok egyre csak ezen jár az eszem és érzem hogy.rettenetesen fáj aztán hőemelkedésem lesz 37.4fok általában.Már enni is alig bírok mert akit szeretek látom hogy már kb semmibe vesz.A gyomrom is rettenetesen szokott görcsölni az idegtől.A hőemelkedés akkor fordul elő ha valami ilyet mond bogy nem biztos stb mert akkor nagyon risszul leszek vagy ha nem veszi fel telót huzamosabb ideig stb.Ez kb 3hete van jelen.A gyomor panaszok 1hete az meg bármikor csak úgy előjön.Semmire nem bírok öszpontosítani csak erre.Mit tegyek?
2012. júl. 21. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehetsz beteg! a lelki fájdalomnak testi tünetei is vannak feltétlen fordulj orvoshoz!
2012. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 omba ***** válasza:
100%

Szerintem lassan törődj bele, hogy ennek vége...

Aki szereti a másikat, nem hozza / hagyja ilyen helyzetben

2012. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De psz
2012. júl. 21. 12:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi előzőért!Szóval pszichiáterhez vagy más orvoshoz?Egyébként azt sem tudom hogy kell felkeresni vagy mennyibe kerül.
2012. júl. 21. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:

pszichiáterhez/pszichiátriára NE !

ott/azok csak telenyomnak gyógyszerrel.így kezelnek.


pszichológus kell neked, akivel beszélgetsz, úgy kezeli a problémáidat. vagy kineziológus.

2012. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja és a gyógyszeres kezelés vagy nem mutat eredményt, vagy még rosszabbul szoktak lenni az emberek. úgyhogy fogadd meg a tanácsom.
2012. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem akartam gyógyszerezni magamat!:/ akkor a pszichológus kell nekem.csak gondolom elég drága.De egyedül sehogy sem bírom ezt.Lassan mindennapos ez a rettenetes fejfájás koncentrációs hiány és ezekkel együtt a hőemelkedés.
2012. júl. 21. 12:43
 8/13 omba ***** válasza:
Barát, barátnő, apád, anyád?
2012. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezek nekem sose.segítettek.Semmivel nem vagyok előrébb tőlük.sőt rosszabb is hogy.tudom hogy.tudják és csak marhaságokkal jönnek hogy felejtsd el meg stb stb.nekem csak rosszabb tőle.
2012. júl. 21. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakíts te. Sokkal fájdalmasabb nem lehet, de legalább a méltóságod megmarad, és előbb-utóbb megtanulsz nélküle élni.
2012. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!