Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ugye jobb (biztosnágos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye jobb (biztosnágosabb) értés egy erős alkatú, izmos testű embert megölölni/hozzábújni (nem arra a nagyon kigyúrt emberre gondolok)?

Figyelt kérdés
Persze tuom hogy szeretni is kell azt , akit megölelsz, de azért mégis...
2009. júl. 21. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Például, amikor a suliban táncóra van, egyszer összekerültem egy ropi gyerekkel. Semmi váll, semmi kar, semmi izom... nagyon nehezen ment a tánc, nem tudtam engedni, hogy ő vezessen keringőbe, egyszerűen nem bíztam meg benne. Viszont az eredeti páromon azért volt pár kiló izom, vele tényleg sokkal jobb volt táncolni. Nem is tudnám elképzelni, hogy egy nagyon csontos gyerekkel járjak... nem érezném magam biztonságban mellette.
2009. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem. Nekem 3 barátom volt eddig, egyik nagyon sovány volt, de belé voltam egyedül szerelmes és vele volt a legjobb ölelkezni.
2009. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha szerelem nélküli bújűsról van szó, akkor naná h jobb.

ha szerelmes vagy, akkormeg logikus h ahhoz a legjobb bújni, akit szeretsz, függetlebnül attól h izmos e vagy ropi,.

2009. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszünüm! De írjatok még!
2009. júl. 21. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

mig nem ismertem a jelenlegi párom,ugy voltam vele,h mind1...miota őt ismerem(2év),azóta tudom,h nekem kell,hogy legyen egy pasi annyira minimum erős,h képes legyen elcipelni mind az 50 kilomat:D

meg hozzábujni is jobb,nemkell attol félni hogy összenyomom:D (egy exnél volt erre példa,nem mertem az ölébeülni:D)

2009. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Párom mackós felépítésű és nincs annál jobb,mikor elveszel a karjaiban:D...Én egyenesen bele vagyok bolondulva ahogy ő kinéz:D,nekem ő az Adonisz,de másnak,meg a vékony,ezt embere válogatja!

2009. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem egy vékonyabbhoz jobb odabújni, akinek nem "ütöm be magam" a kőkemény izmaiba:D
2009. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Tegnap 23:43, csak a csontjaiba. :)


Bocsi, csak vicc akart lenni, nem bántás. ;)

2009. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Áááá...:) Annyira végletesen gondolkodtok, hogy az valami fájdalom. A csontos és a nagykarú izmos között is vannak "esetek". De ti eddig biztos ezzel a kettő típussal találkoztatok, hát ez van, sajnálom:D
2009. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok..szerintem csak a tizenéves plázacicák meg a hozzá hasonló melléktermékek pl: egyik szeme sír a másik haj...azok vannak oda a vékonyért.Mióta kondizok sokkal magabiztosabb vagyok a bnőm mellett.És azóta jobb is a kapcsolatunk, nem tudom összefügg e de jobban bízik bennem most már tényleg mindent elmond és ez olyan jó.Persze azt nem mondom hogy a vékony olyan rossz...de hát ha már azt kel mondani nem rossz akkor van annál jobb is :D
2013. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!