Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb úgy ha látja, mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb úgy ha látja, mekkora fájdalmat okozott? Vagy inkább erős nőnek mutatkozzam?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki lerázott.. tudta h tetszik,meg én is tetszettem neki. De lerázott.. :(

Hát ha nem kellek neki,akkor nem.Elfogadom.De csak annyit szeretnék h hátha meggondolná magááát :((((.Mivel én is tetszem neki.. :S Ezért nem is értem miért mondta azt,amit.:(

Úgy fogadtam ahogyan "illik",semmi sírós fej vagy ilyesmi.Pedig szivem majd összeszakadt..:(.Mai napig is egyébként..De nem mutatom.Senkinek se:(.Hogyan lenne jó?:S:(

Kérlek,segítsetek!:(


2009. ápr. 11. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést,elírtam

*fájdalmat

2009. ápr. 11. 17:17
 2/5 A kérdező kommentje:

már ki is javították xD

köszönöm:D

2009. ápr. 11. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

hát adhatsz felé kisebb vágyakozó jeleket h még szereted mindig és lehet megfordul nála a kocka.


de lehet azis h csak nem mer belekezdne 1 kapcsolatba. gyakran vannak így a srácok h inkább lerázzák a csajt minthogy bevallják h nem mernek járni a csajjal.


sok sikert.

2009. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes eset, amikor lerázott mit mondott miért? Inkább hagyd maximum ha megszólít legyél kedves, de ne érezze hogy te még sóvárogsz utána!
2009. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez attol fugg h mennyit vagy vele altalaban. En tudom h egy ferfi megbolondul egy noert ha ot ugy latja nehezen szerezheto meg (meg ha persze szexi a csaj). En is tudom vegulis mert hat a haverjaimmal sokat szoktunk errol beszelni es ok is inkabb nehezebben szerezheto noket szeretnek. persze van par kivetel.
2009. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!