Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok! Nektek melyik férfi mell tetszik jobban: a szőrös vagy a szőrtelenített (ahol van hagyva egy csík a köldöknél)?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne, mert én mindenképpen szeretném gyantázni majd ha szőrös lesz.

A szüleimmel jó viszonyban vagyok, ezt meg is beszéltem velük, de szerintük az a jó, ha a férfi melle szőrös, mert másképp b*zisan néz ki...

Szerintem meg nem néz ki b*zisan, ha a köldöknél van egy kis csík hagyva, estleg még a mellbimbó körül is van hagyva pár szál...

Vélemények?

És még az érdekelne, hogy ha gyantázom majd, akkor az mennyi ideig fog tartani, fog-e erősödni, sűrüsödni? Valamint hol lehet ezt megoldani és hány éves kortól csinálják meg akkor is, ha egyedül megyek, és kb. mennyiért?


Köszi a válaszokat!


15/F


2009. júl. 21. 23:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
10%

hát.. nekem az ami szőrtelen, vagy még max az ami nem rég volt szőrtelenítve és még kicsi a szőr. de ami rendesen szőrös az semmiképp nem :S

nem attol leszel b*uzis h szőrtelen a mellkasod, olyanra csináld, amienre te szeretnéd, meg majd amien az aktuális barátnőnek tetszik :)

2009. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Megcsinálni megfogják, hiszen már 15 éves vagy. Az ár nagyon változó. De szerintem felesleges. Én a szőrös férfiakat részesítem előnyben. Van egy alig szőrös mellkasú férfi rokonunk, és a rokonságom minden nő tagja gusztustalannak tartja, nálunk mindenki a szőrös férfire szavaz. És ugyanez igaz a barátnőimre is. Mi férfiasnak gondoljuk, ha egy férfi mellkasa szőrös. Én a barátaimnak megmondtam mindig, hogy miattam aztán nehogy leszedjék a szőrt a mellkasukról. Abba jó beletúrni, "belekapaszkodni".
2009. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
én a szőrtelenre szavazok. főleg ha szép kreol bőre,és szép mellkasa van a fiúnak:D és a köldöknél hagyott csík az szexi!:D
2009. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekemis a szőrtelen jön be..sztem kifejezetten undorító ha dzsungel van egy pasi mellkasáán.A csík a köldöknél viszont őrülten szexi :P
2009. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok :)


Gyantázás: ettől nem sűrűsödik, hanem ellenkezőleg: ritkul.

2009. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a véleményeket.

Jelenleg csak a köldökömnél van, a többi nagyon világos, nem is látszik. De én nem szeretném, ha szőrös lenne, nem tudom úgy elképzelni magam. :S Ezért szeretném majd leszedetni, ha a szőrszálak besötétülnek. Persze a köldöknél maradna. :)

És ha valaki tud egy kb. árat, akkor leírhatja, legyen legalább egy kis sejtésem, hogy mennyibe kerülhet.

Jah, és hol csinálnak ilyent, kozmetikusnál?


Még írjatok! :)

2009. júl. 21. 23:47
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit b*zis vagy öreg.

15/f

2009. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Csupaszra mellkasra szavazok, én a köldöknél sem szeretem a szőrt meg alatta sem...:P

24/L

2009. júl. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szőrtelen mellkasra szavazok :P Viszont a köldöktől lefelé maradhat,sz elég sexinek tud tűnni :P
2009. júl. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én szoktam gyantáztatni a felsőtestemet és bármelyik kozmetikus megcsinálja.Vidéki vagyok,itt egy ezresért csinálják,de a Balatonnál 3 ezerért is csinálták már,szóval az ár változó lehet.Én havonta 1x szoktam menni,de úgy két hét után már kezdenek kinőni a szőrszálak,tehát sokat vagyok borostás,ami nem mindenkinek tetszik,ezért borotválni is szoktam.

Nem erősödik,de nem veszem észre,hogy gyengülne ahogy mondják.

A kor nem számít,én például 13 évesen gyantáztattam először,mert rajtam már akkor sok volt. A szülők nekem is tudják és soha nem ellenezték.

A férfi szőrtelenítéssel kapcsolatban nagyon megoszlanak a vélemények,van akinek bejön,van aki b...zisnak tartja,de ez a Te döntésed.

2009. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!