Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok! Nektek melyik férfi mell tetszik jobban: a szőrös vagy a szőrtelenített (ahol van hagyva egy csík a köldöknél)?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne, mert én mindenképpen szeretném gyantázni majd ha szőrös lesz.

A szüleimmel jó viszonyban vagyok, ezt meg is beszéltem velük, de szerintük az a jó, ha a férfi melle szőrös, mert másképp b*zisan néz ki...

Szerintem meg nem néz ki b*zisan, ha a köldöknél van egy kis csík hagyva, estleg még a mellbimbó körül is van hagyva pár szál...

Vélemények?

És még az érdekelne, hogy ha gyantázom majd, akkor az mennyi ideig fog tartani, fog-e erősödni, sűrüsödni? Valamint hol lehet ezt megoldani és hány éves kortól csinálják meg akkor is, ha egyedül megyek, és kb. mennyiért?


Köszi a válaszokat!


15/F


2009. júl. 21. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző srác írta, van akinek bejön, valakinek nem. Nekem mindenképp:)

Ha te akarod, ne hagyd befolyásolni magad, gyantáztasd le bátran, mindig lesz akinek tetszeni fog:)))

2009. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

előző vok, kifelejtettem, h a köldöknél azért maradjon mindenképp:P

L18

2009. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
84%

Komolyan itt tartunk, hogy a lányok többségének a szőrtelenített mellkas jön be, ez most komoly cáfolja már meg valaki. A férfihez vhol ez is hozzátartozik. Nekem csak kicsit szőrős, van ahol szőrtelenítek, de ez már túlzás és csodálkoztok, hogy a férfiak egyre b...sabbak. Én ugyan nem szőrteleníteném senki kedvéért.


Oázis 22/f

2009. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Oázis, az előző 2 vagyok, igazad van abban hogy a férfihoz valahol hozzátartozik, valaki direkt ezt tartja férfiasnak. Még jó hogy megoszlik a csajok véleménye, mert ha mondjuk mindenki a gyantázottat szeretné, akkor az a srác akinek ez nem jön be, megszívta. és fordítva. Így mindenki megtalálja a kedvére valót, nem? akinek kicsit szőrös az is lehet jó pasi, nem mondtam hogy te ettől nem vagy, de azért ne legyen dzsungel, főleg ne fekete:)Azt pedig hogy az ember b*zi -e vagy sem nehogy már ebből lehessen leszűrni:)

Üdv

2009. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem b.zis!! Nekem az jobban tetszik, ha szőrtelenített, esetleg a köldöknél egy picit szőrős!


<3

2010. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

egy férfi legyen szőrös és büdös!

22 L

2011. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A hasadnál mindenképp hagyd meg, az a csík nagyon szexi :D

Mondjuk én a mellem se gyantáztatnám a helyedben, barátom is szőrös, szerintem szexibb mintha csupasz lenne :D

2012. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a totalisan csupasz, gorog isten izomzatu hibatlan boru pasik tetszenek. Sok ilyent latok hala istennek.
2020. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!