Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Használt már ki a szerelmed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használt már ki a szerelmed?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egyoldalú volt a szerelem és a másik fél kihasználta ezt. Elmesélnétek röviden, ha történt veletek ilyesmi? Hogy dolgoztátok fel?

2012. aug. 14. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt hogy szeretett egy ideig, de utána teljesen megváltozott kihasznált, testileg bántott, első szerelmem volt én 13 az a féreg pedig akkor 15, 2 évig együtt is voltunk, úgy másfél év után gondolkoztam el rajta hogy már nem valószínű hogy szerelmes belém, mikor menstruáltam nem akart találkozni pfff persze mert nem tudott meg rakni, undorító egy ember! remélem ő is fog akkorát csalódni egyszer amekkorát én benne!! 19/L
2012. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!