Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok esélye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok esélye van egy családcentrikus pasinak?

Figyelt kérdés

Nekem a család és a házasság a legszebb álmaim közé tartozik. Még fiatal vagyok (21) és sok időm van még megtalálni azt a nőt, aki ugyanúgy családcentrikus és elég "konzervatív" ahhoz, hogy házasodjon. Csak az keserít el, hogy olyan kevés az ilyen nő az én generációmba! Nem vagyok vallásos, de próbálkoztam már keresztény társkeresőkben is, hátha ott találok több erkölcsösebb lányt, de elég kiábrándító, amit akárhol tapasztalok.

Összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy soha nem lesz feleségem, se családom. Már irigylem azokat a férfiakat, akik meg tudnak lenni komoly kapcsolat nélkül is. Van esélyem, tényleg csak arra gondoljak, hogy a sors majd összehoz valakivel, és ölbe tett kézzel várjak?



2012. aug. 14. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát azért tegyél érte is vmit, h megtörténjen a nagy egymásra találás!:) De nincs kizárva, Neked is ugyanannyi esélyed van a pár találásra.:)
2012. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem ne keseregj ez miatt mert igenis sok esélyed van és még sok konzervatív, rendes lány van, aki szeretne családot és házasságot.:)

Szóval nyugi!

2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Aki keres az talal." Na, a szerelemre ez nem igaz. Eld a normalis eletedet es majd összetalalkoztok.

Egyebkent attol hogy egy nö azt mondja hogy nem akar hazasodni, attol az meg nem igaz. Szoktak mondani, azert h ne riasszak el a pasikat. "Ha elveszel jo, ha nem, ugy is jo."

Egyebkent furcsa hogy ezt irod. Nehany kategoriaval odebb rengeteg fiatal csaj szeretne mar babat meg esküvöt, többsegüket csak az anyagiak tartjak vissza.

Szerintem van eselyed. :-)

2012. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Néhány kategóriával odébb? Itt a gyakorira érted? Melyik kategória az?

Abban egyet értek, hogy aki keres a szerelemben, az nem talál. De ha tényleg van még sok konzervatív lány, akkor bízom a szerencsémben, hogy valamikor összefutok vele.

2012. aug. 14. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok,tavaly házasodtam :) problem?:)
2012. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ritkaság az ilyen. :) Bárcsak gyakoribb lenne!
2012. aug. 14. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:

teherbeeres, gyerekvallalas, csaladi kapcsolatok

Ott sokan vannak.

2012. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel a házasodni vágyó férfiak kb 25éves kategóriába esnek,igy akörül találhatod meg te is :)
2012. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!