Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mikor néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor néztek meg valakit az utcán?

Figyelt kérdés

Ha megnézitek akkor miért teszitek? Vagy mit jelent, ha elmentek mellette, megnézitek, aztán többször is visszafordultak? Tetszik akkor nektek a lány, de azért annyira nem, hogy odamenj hozzá?


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is. :)


2012. aug. 14. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor szépnek, csinosnak, szexisnek találok valakit, akkor megnézem.

Nincs különösebb célja ennek, pusztán az esztétikumot keresem a másik emberben, ennyi.

2012. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik akkor megnézem.Fordulózni nem szoktam

Odamenni se szoktam.Vagy nem vagyok az esete,vagy van barátja,vagy hülyébb mint aminek kinéz..16/F

2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én speciel mindenkit megnézek h épp nem sietek. Nem az a fajta vagyok aki csak megy mint valami zombi, persze ha egy dekoratív csajt látok akkor kicsit jobban átvizslatom :-D
2012. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen ha tetszik, akkor nézem meg. A megfordulás az mindenképp jójel. :) Na de odamenni? Ezt szokás? Áh, elég fura lenne. :D

19/F

2012. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ögüü válasza:

Ha valakit megnézek, legszívesebben oda is mennék hozzá, de sokszor belátom, hogy nincs értelme... x)


Azt sajnálom, hogy nem tudok mosolyogni, csak bambán nézni :D

2012. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak kényeztetjük a szemünket.
2012. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- ha nagyon jól néz ki

- ha nagyon rosszul néz ki

- ha furcsán néz ki

- ha valami feltűnő van rajta, vagy a viselkedésében

- ha emlékeztet valakire

- ha felfigyelek a hangjára, vagy arra, amit mond

- ha elbambulok és hirtelen belép a látóterembe és erre felocsúdom



A csajok reakciója minderre: "meg akarja dugni, büdös paraszt, pedig van csaja!"

2012. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy szép az arca.
2012. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!