Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért nézik meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nézik meg az utcán a nőket, főleg, ha ott van a barátnőjük is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
mert pasiból vannak :D
2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert szépek.
2012. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 okoska31 ***** válasza:

én nem szoktam nézni, de volt olyan párom, aki mondta is, hogy nézzem nyugodtan.


persze ha nincs ott az aktuális megnézem - de attól, hogy az étlapot áttekintem még otthon kajálok!

2012. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ha valami annyira gyönyörű, akkor megnézi az ember fia.
2012. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És a nők miért nézik meg magukat gyakran, ha elmennek egy kirakatüveg mellett? :D


Amúgy egyszerű: ami tetszik, azt az ember megnézi. Lehet virág, épület, autó, vagy egy másik ember. Persze a barátnőnk mellett talán nem illik, de a tényen ez nem változtat. :)

2012. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőm jelenlétében én sem szoktam megnézni a nőket, viszont ha egyedül vagyok, szinte kiguvad a szemem, olyan sok szép lány van ebben az országban.
2012. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a nőt nézik, a ruhát. Arra kiváncsiak ez még a tavaszi vagy már az őszi kollekció? A férfiak imádják a divatot!
2012. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha egyedül van, akkor ösztönös reakció, ami ellen nem nagyon tudunk mit tenni. Ha a barátnője mellett teszi ugyanezt az már szerintem egy kicsit bunkóság.


30/f

2012. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hűséget fogadunk, nem vakságot!" :D


Nekem van barátom 2 éve, és néha rajtakapom, hogy a strandon meg megnéz egy elsuhanó szirént, de nem zavar. Ha nagyon feltűnően csinálja, max megjegyzem, hogy "A lába igazán szép, de az a szörnyű fürdőruha..." vagy valami hasonlót. Aztán csak nevetünk rajta.


Miért ha velem szembe jön egy nagyon jó fickó, én is meg szoktam nézni. Főleg ha az illető hosszú hajú :P

2012. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!