Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek? Van egy fiú (akivel mellesleg egy suliban járok)hogy egy jó ideje füzöget és nem érti meg hogy nem akarok vele összejönni, hogyan értessem meg vele h kopjon le?

Figyelt kérdés

Mert akármit mondhatok sérthetem is meg minden de nem fogja fel, Ő engem akar de én nem...

Ő 19 én 16


2009. júl. 22. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nézd levegőnek, és közben flörtölj a heverjával.. rohadtul utálni fog érte :)
2009. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem jön be neked?
2009. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Más pasikra mosolyogj, mikor látja, köszönj nekik, szemezz velük, de ezeket vele ne tedd! Ha pl ketten van egy haverjával, a haverra mosolyogj és csak neki köszönj-mintha ő ott se lenne.
2009. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem az esetem...és túl rámenős,meg minden... mikor suli volt akkor volt egay barátom és mást se csinált ,mikor együtt voltam a barátommal ott volt hiába néztük levegőnek Ő ott volt..
2009. júl. 22. 11:47
 5/11 A kérdező kommentje:
elnézést nem egay hanem egy:-P
2009. júl. 22. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves első kommentező ----te nem vagy normális.

Ha te szerelmes lennél valakibe és ő lenézne téged levegőnek,neked az hogy esne?Jaj,perzse gondolom saját tapasztalat te is már gondolom csinaltal ilyet pasikkal,játszadozol az érzelmekkel.Meg mi az hogy flörtölj a haverjával?És mi van ha a kérdezőnek nem tetszik a haverja ,de közbe a haver bele esik.

Szoval annyit mondok hogy maskor gondolkozz el miket beszélsz.

Amugy a kérdésedre a válasz: Kezdj el terjeszteni a suliba egy pletykát róla!Lényeg hogy minnél több ember tudjon róla.Ha megtudja hogy te voltál,megutál örökre,és gondolom egy fiu nem fog megverni egy lányt :-)

2009. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyet mondani, de kicsit nyomatékosabban kell megkérni...pl valamelyik gyúrós/boxos ismerősöd! ez az uccsó megoldás, másképp nem írtam volna le...
2009. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

kedves 00:48as igazad van.. a haverja se tetszik sőt..igaz összeakart velem jönni,ezt megtudta az a személy ki olyan szerelmes belém s összevesztek... hát én küldhetem Őt melegebb éghajlatra is,de annzi volt..megfogadom a tanácsod és elterjesztek 1 pletykát...:D

köszönöm szépen a válaszokat :-)

2009. júl. 26. 12:14
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy pletykát mersz elterjeszteni, akkor te is csak 1 r*hadt ribanc vagy a sorból...
2009. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivan 19:06 irigykedünk?
2009. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!