Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az problémát jelenthet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az problémát jelenthet egy kapcsolatban, ha életmódot váltottam, és nem eszek meg akármit? Titeket zavarna, ha a párotok így élne?

Figyelt kérdés
Mióta sikerült lefogynom,életmódot is váltottam,kerülöm a gyorskajákat,chipset,csokit,alkoholt,stb,és igyekszem minél több egészséges ételt enni,mellette sportolok is.Ez zavarhatja azt,akivel épp járok? Sokan mondták,hogy emiatt nem találok egyhamar párt,merthogy ezt sokan nem viselik el. Ne gondoljatok semmi drasztikusra,néha-néha én se tartom be,és eszek mást is,de alapjában véve nem szoktam se mekibe,se éttermekbe,se hasonló helyekre enni járni.
2012. aug. 14. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tom, a párod pl neked ugrik pszichopata módon, hogy azonnal edd emg ezt a csipszet vagy lenyomom a thorkodon?
2012. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem okoz problémát. Csak egy hasonlóan sportos egészséges lányt találj. Mondjuk nem hiszem, hogy valaki gondot csinálna belőle, hogy nem jársz mekibe.


24/N

2012. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez bármikor problémát jelenthetne majd. Ezek nem nagy dolgok. Pl. én egy vegetáriánussal már nem tudnék mit kezdeni, mert imádok főzni, főleg húsokat és utálnám nézni, ahogyan ő meg zabálja a salátát. :)

De a te eseted egyáltalán nem bonyolult.

2012. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

habár, ha egyáltalán étterembe se mered betenni a lábad az elég gáz... no meg nem szabad a lányra rátukmálni a hüle diétádat mert csak elijeszted.

de am mi bajod az étteremmel? van étlap, nem muszáj zsírban tocsogó kaját kérned, Mcdonaldsban is van saláta, no meg az amúgy sem egészséges, hogy semmi szénhidrátot nem eszel soha.

pl a KFC elég jó, ott csirkemell is van, arról tudjuk, hogy nem rossz, csupa fehérje, max a rántás+fűszer de az is max a szüksées szénhidrátmennyiséget tolja ki... szal nem kell azért ennyire betegesnek lenni.

ajánlom a KFC stripset.

2012. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lány vagy. :)

Nem hiszem, hogy emiatt később találnál párt, egy étteremben, meg gyors kajáldában is lehet neked való kajákat kérni szerintem. Jól van, biztos nem bio. Nem hinném, hogy ez gond lenne. Még értékelhet is valaki, hogy adsz magadra, lefogytál.

2012. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!