Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem tapasztalatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem tapasztalatokat WEBKAMERÁS munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyit kerestetek, meg lehetett oldani, hogy az arcotok ne látszódjon? (nem feltétlenül arra gondolok, hogy „fej nélkül” teszitek a dolgotokat, hanem akár nagyon erős smink, és paróka segítségével felismerhetetlenné válva?) Megéri? Bármit írhattok, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban. Köszönöm!
2012. aug. 11. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokat lehet keresni, ez tőled függ. Az ilyen helyeken nem mondják meg, hogy mennyit dolgozz. Van egy minimum, de maximum nem nagyon. Ha legalább napi 4-5 órát dolgozol, akkor 300-400ezer forint összejön.

Mivel sok kategória látezik, ezért sok helyen megengedett a paróka, stb, de nem muszáj, ugyanis ha ilyen helyre mész dolgozni, akkor általában kérheted, hogy 2-3 országban ne legyél látható. Pl Magyarországon nem nagyon látsz magyar lányokat az ilyen oldalakon. Külföldön amúgy is több a potenciális ügyfél.

De fej nélkül nem lehet (mármint hogy csak a tested látszódjon). Ha ilyen munkád van, azt kell tenned, amire megkér az ügyfél a túloldalról. Ha nem csinálod, akkor az operátor feljegyzi, és hamar kirúgás lesz a vége. Nem igazán becsülik meg ezeket a lányokat, mert óriási a kereslet ezekre a munkákra és könnyen pótolható mindenki.

2012. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

általában kérheted, hogy 2-3 országban ne legyél látható.


Igen és ezt be is tartják. EGY DARABIG

Csakhogy ezeket a felvételeket először is prémium kategóriákba teszik, amikre elő kell fizetni, hogy nézhesd.

Viszont az emberek mindent megúnnak egy idő után.

És amikor már nemfizetnek elő többet arra a videóra vagy kevés lessz a nézettsége, akkor kiteszik ingyenessé.

Ilyenkor kerül fel majd az ingyenes oldalakra, pl a redtube stb.

Amiben már nincs korlátozva.

Nos ez az amivel inkább számolni kell.

2012. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb oldalak elég korrektek ezen a téren, nincs szükségük arra a plusz 1-2 országra. Ha ilyenekbe gondolkodsz, livejasmin-t ajánlom. Vagyis Docler Holding..
2012. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És egyébként ez milyen jövedelemnek minősül?:D Mert hát gondolom nem éppen bejelentett munka..

2012. aug. 11. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
De igen. Bejelentenek minimálbérre, a többi jutalék. Adózva is rengeteg pénz van ebből. A kifizetéseket külföldi bankszámlán keresztül oldják meg, de ezzel alkalmazottként nem is kell foglalkoznod.
2012. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huh, csak hát nálam bonyolult a helyzet..jelenleg bérpótló támogatást kapok az önkormányzattól(havi 21.000 FT), és ha elkezdek dolgozni, akkor ezt megvonják. Viszont ezért a munkáért nem tudom, hogy megéri-e kockáztatni ezt, mivel nincs tapasztalatom, nem tudom, hogy lesz-e hozzá gyomrom. Most úgy gondolom, hogy igen, de ezt úgyis az idő fogja eldönteni. A másik meg, hogy 20 éves vagyok, még anyámékkal élek, és nem akarom, hogy ez kitudódjon..MOst hirtelen nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani..Mármint nem arra gondolok, hogy magát a tevékenységet nem tudnám eltitkolni, csak amikor majd közösen csináljuk az adóbevallást, fel kell majd tüntetnem gondolom, hogy itt dolgozom..?Meg kéne már tanulnom önállóan kezelni ezeket a dolgokat, akkor nem lenne ilyen gond:S
2012. aug. 12. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, be kell vallani, de biztos valami szolid neve lenne. :D Esetleg ha elmész "munkafelvételre", akkor kérdezz rá, hogy lehetne-e bejelentés nélkül.

Ezt a munkát amúgy akkor ajánlom, ha muszáj. Ha megérzed mennyi pénzt keresel, nem hagyod abba, és amikor azt mondják, kétszer ennyit is kereshetsz, ha egy kicsit többet vállalsz, nem mondasz nemet. Jól gondold meg!

Ha anyukáddal jó a kapcsolatod, mármint nagyon őszinte meg minden ilyesmi, akkor szerintem mondd el neki. Végülis nincs szex, testi kapcsolat, csak táncikálsz a kamera előtt, meg hasonlók. Hátha megértené.

Itt amúgy (most ez konkrétan a livejasmin) sok dolgot olvashatsz (plusz a többi menüpontban) a munkáról:

2012. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Azt hiszem, egyelőre még várok ezzel az egésszel, keresgélek még a normális munkák között...Igaz, fél éve ezt teszem, 0 eredménnyel:) Szóval nem véletlenül fordult meg a fejemben a dolog, lassan önállósodnom kellene, nem elég, hogy főiskolára járok, dolgoznom is kell, mert már nagyon ki akarnak dobni itthonról:D Mindenestre megnyugtató, hogy végső megoldásként van egy ilyen lehetőség, de akkor ezt még átgondolom párszor.
2012. aug. 13. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!