Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtalálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megtalálni egy pasit akinek még a nevét sem tudom?

Figyelt kérdés
esetleg facebookon keresgéljek?hátha rátalálok?
2012. aug. 14. 18:25
 1/6 ASOT ***** válasza:

a facebokkal az a baj h nem olyan jó a keresője, nem olyan részletes mint az iwiw-é. Szóval se város se életkor se semmi....


Ergo nehezen.

Próbálj kiindulni abból h hol lakik, hány éves, mit dolgozhat, vagy melyik suliba járhat. ÉS akkor úgy h a városban lévő mittudom én éttermek egyebek ismerőse lehet...ésatöbbi

2012. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgod van... sajnos facebookon nem lehet igazán eredményesen keresni, iwiwen bárkit meglehetett találni anno. De ott már messze nincs fenn mindenki, mint fénykorában. Próbálj elkapni egy nevet, ha sűrűbben látod, haverja nevét, akármi... Valamelyik ismerősöd csak ismerőse. Én is kerestem anno egy csöcsös lányt, de nem találtam meg. :/
2012. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudd meg a nevét.
2012. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:
ha nagyon nagyon érdekel téged és neten nem leled, akkro menj el oda ahol láttad és háátha arra megy. (enni innivalót vigyél magaddal ha letáboroznál)
2012. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ki volt tapétázva a megálló valani ilyesmi szöveggel:

KERESEM AZT A LÁNYT!


3 napja, 25-én láttalak hajnali 1 kor az X buszon barátnőddel, vagy testvéreddel aki nagyon hasonlított rád és egy kallerrel aki nem.. Bla-bla bla elérhetőség, de gondolom ennyire nem vagy laza.

2012. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy lánnyal most, beszélgettünk másfél hete, és nem kérdeztem meg a nevét...és nagyon bejön, de nem találom sehol.
2012. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!