Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megszerettem egy 15évvel idősebb pasit, pedig van völegényem is.

Figyelt kérdés

Hosszú a történet de próbálom rövidre fogni.

Januarba új munkahelyre kerültem. Volt ott egy nagyon szimpatikus "fiatal" srác,de később kiderült, hogy nem is olyan fiatal.

próbáltam őt kerülni és nem akartam vele kapcsolatot kialakítani de muszáj volt beszélgetni és így egyre jobban megismertem(soron dolgozunk így nem tudtam elkerülni hiába akartam).

a barátommal egyre rosszabb lett a kapcsolat(sokat veszekedtünk és egyre kevesebbet foglalkozott velem).

Vele. Meg egyre szorosabb lett.odáig fajult a dolog,hogy csokoloztunk és le is feküdtünk egymással.

de a barátom időközben megkérte a kezem és reméltem,hogy ez csak kaland lesz és,hogy parommal jobb lesz a kapcsolat. De tévedtem, mert csak rosszabb lett a kapcsolatunk és most ott tartunk, hogy egy héten csak egyszer találkozunk,költözésről hallani sem akar. Így eltavolodunk egymástól ezért többször próbáltam már szakítani vele.

de nem engedte.

De én már beleszerettem az idősebb pasiba és felajánlotta,hogy költözünk össze mert ő is megszeretet.

de így nem tudom mit tegyek. Mit tanácsoltok?


2012. aug. 13. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Olyan nincs, hogy valaki nem enged szakítani. Nem kell beleegyeznie, csak vegye tudomásul, és kész.
2012. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Én azt tanácsolnám, hogy süllyedj el szégyenedben...

Van egy barátod, összefekszel egy másikkal, a barátod megkéri a kezed, simán igent mondasz és közben dugatod magad a másikkal?

Gyalázat, na.

2012. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesznek ilyen válaszok, de nem szegyenlem magam.

bíztam benne,hogy egy eljegyzessel több lesz a kapcsolatunk de tévedtem.

elmondtam neki a dolgot, de nem hit nekem. Így is megkérte a kezem és megbeszéltük hogy egyúttal össze is költözünk. De ebből nem lett semmi hanem egyre jobban távolodunk el. És azért egy 3 éves kapcsolatnal heti 1 találkozó édes kevés. És nem azért nem tudunk találkozni mert én mással vagyok.

2012. aug. 13. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Hanem miért nem tudtok találkozni? Nagyon érdekes a felfogásod...
2012. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
66%
Hajtsd el a régit, ennek már semmi értelme. Heti pár órát elvenni egymás életéből, hogy méginkább megnehezítsétek egymás dolgát?? Minek? A másik pasit semmiképp se valld be, de mondd meg neki kerek perec, hogy új életet akarsz kezdeni, mert nem látod a közös jövőt és ne hagyd magad meggyőzni az ellenkezőjéről, bármilyen erőszakos/kedves is. Ha ennyi ideig nem ment, mitől javulna meg? :/
2012. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pároddal már csak 1 héten egyszer találkoztok és költözésről hallani sem akar, akkor ott valami gubanc van, mondd meg neki, hogy beleszerettél másra, akivel összeköltözöl.
2012. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez miért kérdés egyáltalán? Egyételmű, hogy a másik férfi(idősebb), szerintem belül te is tudod:) minden jót nektek!
2012. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat.

a találkozásra a felelet. Közmunkás mióta összejöttünk szóval 30- 50 ezret keres csak.

mivel ez édes kevés megy mellette maszekolni,hogy kicsit több pénze legyen.

én folyamatos 3 műszakban dolgozom így ha delutanos vagyok nem lehet megoldani a találkozót mert ő folyamatosan délelőtt dolgozik.

ha meg nem dolgozik akkor megy a haverjaival bulizni,vagy őket fuvarozza amerre menni szeretnének.

rám meg marad neki 1 napja mikor szabadnapos vagyok.

2012. aug. 13. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaa, szóval az a bajod, hogy dolgozik.

Duplán süllyedj el.

2012. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

Hát ez két pasi, két probléma.

A "vőlegény" szerintem felejtős, - miféle házasság lenne ebből 20-30-40 évre.

A másikkal meg.... a 15 év nem akadálya semminek, az fix

2012. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!