Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem amit tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Nagyon szégyenlem amit tettem, hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Tönkretettem egy lány életét. Ő amolyan visszahúzódó fajta én megpróbáltam vele összejönni, amikor nem sikerült kiaadtam és jól elcsesztem a dolgokat. Ráadásul ez töbször is előfordult két éven keresztül. Olyanokat vágtam a felyéhez hogy nem aakrom többé látni meg egyszer megvágtam magam hogy lelkiismeret furrdalást keltsek benne. Nagyon érzékeny az ilyesmikre, sok számára kedves embert veszített el. Kimondhatatlanul szörnyen érzem magam már vagy 5 hónapja hogy utljára láttam, de még most is éget a lelkiismeret.
2012. aug. 14. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
akaszd fel magadat te lúzer
2012. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mondd el neki ezt amit ide leírtál, hogy mennyire sajnálod és egy rohadt nagy köcsög vagy és örüljön hogy így alakult, hogy nem vagytok jóban, mert így sokkal jobban járt.
2012. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha csak bűntudatod van, akkor valamilyen módon vedd föl vele a kapcsolatot, és mond el neki, amit ide írtál, ha viszont így utólag rájöttél, hogy szereted, akkor ugyanaz a teendő, egy vallomással összekötve, drukkolok :)
2012. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tapló f@sz vagy ugye tudtad? Hogy volt szived megbántani ennyire? Remélem a csaj is jól kicsesz majd veled egyszer!
2012. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!