Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném magam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném magam túl rajta, hogy másfél év után szétmentünk, majd az exem 2 hétre rá talált is magának valakit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy semmit sem jelentett neki ez a közel másfél év ha két hét elég is volt neki. Pedig nem haragban váltunk el, nem is veszekedtünk, csak szétmentünk mert mindkettőnk másmilyen karakterre vágyott. Ez nagyon rossz érzés.. Azt hittem ő is még maga alatt van.

2012. máj. 26. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni az ex-szel. Ennyi a titok.
2012. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy már a kapcsolatotok végén már együtt voltak, és neked csak 2 hétre rá tűnt fel.
2012. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én piálok 2 hónapja, tedd te is!! Most is be vagyok rúgva kicsit.
2012. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem voltak együtt ez tuti :S Biztos forrásból tudom, hogy most két hét elteltével jöttek össze, sajnos közel is lakunk egymáshoz, jönnek az infók ha nem is szeretném.
2012. máj. 26. 12:02
 5/14 A kérdező kommentje:
3. - miért piálsz? Azért nem szeretnék miatta alkoholizálni. Ennyit nem ér senki, csak le vagyok döbbenve teljesen.
2012. máj. 26. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Már régebb óta tudtátok, hogy vége lesz, nem? lehet készült már a szakításra.
2012. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igaz, lehet, hogy készült. Csak akkor még meg volt döbbenve, hogy mi történt, mert én kezdeményeztem a dolgot. Még sírt is, hogy tegyem ezt. Nem fogom megérteni.

Vagy csak pótléknak kell neki?

2012. máj. 26. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Vagy soha nem is szeretett, és csak megjátszotta magát.

2. Így akar elfelejteni...

2012. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki ilyen gyorsan talál magának valaki mást, akkor az tuti, hogy a kapcsolat alatt is volt már neki. Még ha nem is volt köztük konkrét testiség, de fennállt már közöttük a vonzalom és a közeledés.


Én ezt úgy fognám föl, hogy sosem szeretett igazán. Lehet, hogy csak egy menekülés voltam neki valami elöl, lehet, hogy csak egy esélyt akart adni kettőnknek, ami végül is nem jött össze.


Gondolj abba bele, hogy ennek így kellett lennie, nem lettél volna boldog vele, ha nem voltak mögötte mély érzelmek.

2012. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lolita igazad lehet, csak elég fájdalmas ez :( Akkor miért nem akart vajon szakítani se
2012. máj. 26. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!