Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Fiúk! Ti hogy viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiúk! Ti hogy viszonyultok az evészavarban szenvedő lányokhoz?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, ha arról a lányról, aki tetszik nektek, vagy a barátnőtökről kiderülne, hogy titokban koplal, nem eszik rendesen, hánytatja magát vagy hasonló és képtelen leszokni róla?
2012. júl. 15. 03:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elhagynátok emiatt?
2012. júl. 15. 03:45
 2/28 anonim ***** válasza:

Én elhagynám. Nem bírnám ki úgy, hogy vele vagyok és nem tudok mit tenni ez ügyben, ha tényleg képtelen leszokni róla.

Bár nem tudom mi abban a jó, ha az ember koplal és hányatja magát. :) Ahogy azt sem, hogy hogy lehet ilyen baromságra rászokni...

2012. júl. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
rendszeresen bőröskolbival kell etetni..h rákapjon az ízére..:D
2012. júl. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1!

De akkor is elhagynád, ha biztos lennél benne, hogy azt az csajt az ég is Neked küldte, csak nincs önbizalma és megfelelési kényszere van a külvilág felé és ezért olyan nehéz neki leszokni? Nem segítenél inkább neki?:/

#2!

Haha!:D

2012. júl. 15. 04:09
 5/28 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha koplak éhezteti magát mert szeretem a vékony csajokat!

De a hánytatás már nem fér bele nekem sem.

24f

2012. júl. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz...
2012. júl. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
én?._.
2012. júl. 15. 05:08
 8/28 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ha rólad szól a kérdés akkor igen.
2012. júl. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
dehogy megyek, miért mennék??!
2012. júl. 15. 05:18
 10/28 anonim ***** válasza:

"De akkor is elhagynád, ha biztos lennél benne, hogy azt az csajt az ég is Neked küldte, csak nincs önbizalma és megfelelési kényszere van a külvilág felé és ezért olyan nehéz neki leszokni? Nem segítenél inkább neki?:/ "


Segítenék neki és megtenném amit lehet ez ügyben, de ebben a történetben a szereplő képtelen leszokni róla, ezért elhagyom.

2012. júl. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!