Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:-) Az a nagy problémám, hogy nagyon nagyon szerelmes vagyok egy pasiba, de ő nem szeret. Illetve kedvel engem, azt látom rajta, de nem úgy néz rám, mint egy "nőre". És ebbe beleőrülök. Már kb. 3 éve érzem, hogy szeretem. Eleinte úgy éreztem, hogy egyáltalán még csak nem is bír. Utána kezdtem érezni, hogy kedvelni azért kedvel, és egyszerűen beleéltem magam abba, hogy talán szeret is. Aztán racionálisan kezdtem el végiggondolni, meg figyeltem, hogy más lányokkal milyen, hogy viselkedik, és végképp rájöttem, hogy engem is csupán csak kedvel. De ráadásul néha tök aranyos, kedves, figyelmes meg minden, utána másnap még csak nem is vesz észre, nem is köszön meg semmi. Illetve nem tudom, hogy észrevesz-e...... néha csak úgy néz messzebbről, van hogy közben beszélget valakivel, de amikor közelebb érek hozzá, akkor nem köszön. Ezt direkt csinálja? Vagy csak véletlen, hogy mindig így van? Vagy az is lehet, hogy nem is vesz észre, amikor messzebbről néz, mert valami/valaki mást figyel?


Meg például ha beszélünk egymással (nagy ritkán), akkor is mosolyog, meg mintha kicsit zavarban lenne. Akkor vajon tetszem neki? De akkor miért nem köszön, miért csinálja ezt? Komolyan, semmit nem értek, hogy mit miért csinál, vagy hogy vajon hogyan viszonyul hozzám. :-( Mit csináljak? Vajon lenne esélyem nála? vagy akkor miért ilyen a viselkedése?

Segítsetek légyszi!!!! Nagyon fontos lenne!!

Köszönöm az értelmes válaszokat! :-)



2012. júl. 10. 06:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Első kotródj vissza parasztfalvára ahonnan jöttél pöts


Kérdező: Biztos van vmi közetetek,lehet direkt csinálja hogy néhe ő nem köszön vagy nem néz...játsza úgymond az eszét,szerintem kicsit te is kéresd magadat...ne köszönj ne figyelj rá...kicsit legyél lekezelőbb..lehet ő az elérhetetlen nőket részasíti előnyben:) ne görcsölj égy laza és magabiztos:)

2012. júl. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hmm:D az ember mindig rájön hogy nem érdemes hülyével veszekedni:D már is jobb a napom köszi!! jót röhögtem:D
2012. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Barát jó kifogás arra hogy a bili burádból nem tudsz semmi értelmeset kiszorítani amivel egyeltalán képes lennél vitatkozni. Remélem rádparkol egy gané szállító vonat te csicska majom, csakhogy ne legyen má olyan király napod.
2012. júl. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Értem miért nem volt oda soha ennyire egy lány?? Mi kell ahhoz, hogy ilyen hatást érjek el, hogy valaki évekig sóvárogjon utánam? És miért van az, hogy a melegekre buknak csajok? Szóval szerintem azért ilyen a viselkedése, mert meleg.
2012. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amit tenned kell az az hogy :

menj és süss kakaós csigát mert azt szeretem :PP lol


Ok ... Szntem ez a srác rohat bunkó és ezért nem köszön vagy csak arra vár h te tedd meg szal leközelebb köszönj neki és nézd meg mit reagál :DD ... és ha ennyire izgat h bejösz e neki akk mért nem kérdezed meg ?! vagy az túl nehéz lenne ? de persze ne ugy kérdezd meg h oda küldöd az egyik ismerösödet mert az szánalmas ès a srácok utálják ezt... ja és talán azért csinál ugy mintha ott se lennél mert talán a haverjai körül van és 'menönek' akar látszani ... sok fiú nem mutatja ki az érzéseit és néha bunkok is és talán ugyanugy viselkednel minden csaj elött szal ez sem számit semmit szntem ...

2012. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem nem akkora probléma ez. Az, hogy nem köszön neked, az csak annyit jelent, hogy eléggé bunkó... Te pedig nehogy egy ilyen miatt legyél szomorú!!! :)

Te csak húzd ki magad, viselkedj úgy, ahogy szoktál, és érezd jól magad! És ha 3 év után nem vette észre a srác, hogy bejön neked, akkor elég sötét gyerek... Ne szomorkodj ezen! Vannak barátaid, akik szeretnek téged, és ne törődj az ilyen hülyékkel!


Vannak normális fiúk is, és majd nemsokára jön egy!


Szerintem ne csinálj semmit, csak érezd jól magad, add önmagad, a többi meg majd úgyis jön magától! És ne fuss utána, mert attól csak az egója lesz nagyobb!!! :)


Remélem segítettem egy picit! :)

2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi minden normális válaszolónak!

Kedves Utolsó, jól esett, köszi! :-)


Igazából szoktam neki köszönni, ha közelebb érek esetleg, de van hogy csak beszél tovább (amit persze megértek, mert lehet, fontos dolgokról beszélget), és van hogy csak "néz ki a fejéből" és nem is hallja :-)

És nem szoktam barátnőket küldeni XY-hoz, hogy kérdezzen meg tőle ezt-azt. Kezdjük avval, hogy arról például senki nem tud, hogy szeretem ezt a pasit. Még a legjobb barátnőim se, úgyhogy még csak ezért sem őket küldeném. És általában ha nekem van problémám, akkor azt én magam próbálom megoldani.:-) Csak most már nem tudtam, hogy mit csináljak, azért kérdeztem meg inkább itt, anoniman. :-)

És ez tényleg nem olyan egyszerű, hogy "kérdezd meg tőle, hogy bejössz-e neki". Nem is lenne rá lehetőségem. Soha nem vagyunk kettesben, plusz, tényleg nagyon ritka, ha beszélünk. Akkor is csak a nagyon általános dolgokról.

És tényleg köszi a válaszokat, lehet hogy abból amit írtam, úgy tűnik, hogy bunkó, de valójában nem az (és nem, nem is b*zi!). Amikor beszél velem, akkor mindig nagyon kedves. Sőt, nem egyszer volt már olyan, hogy előre engedett pl. ajtónál, meg olyan is volt,hogy ha például a társaságban épp meg lett említve a "csinos" szó, akkor szinte rögtön rám nézett. Meg többször láttam már, hogy néz engem, de amikor ránéztem, akkor gyorsan félrenézett.:-) És többször volt már olyan érzésem, hogy amikor kerülhetett volna arra sor, hogy egy pár percig ketten legyünk, akkor olyan volt, mintha direkt megpróbálna "kibújni" alóla, vagy nem is tudom. Összesen három-négyszer voltunk kettesben, de akkor nem tudtam megkérdezni/elmondani neki, mert nem olyan volt az alkalom. :-/ És tényleg többször éreztem már, hogy amikor beszél velem, egy kicsit zavarban van, vagy legalábbis olyan más, mint egyébként, amikor többen vagyunk.

Viszont ahogy már mondtam, van olyan is amikor nem köszön, nem is néz rám és olyan elutasító.

Ezért akartam itt megkérdezni, hogy Ti mit gondoltok, miért ilyen. Már annyit gondolkodtam, annyi verzió ment át az agyamon, de nem tudom mit csináljak. És tényleg nincs rá úgy külön alkalmam, hogy erről beszélni tudjak vele. Mit csináljak???

És bocsi a hosszú "sztorik" miatt! :-)

2012. júl. 10. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom legyél vele kicsit többet pl: hivd el a barátokat valahova és legyen a körzetbe a srác is ugyértem h hivd el a te ismieidet meg azokat az emberekrt akiket te is ismersz a srác körzetéböl és fogalmam nincs játszatok felelsz vagy merszt a játszó térem xdd vagy csak menyetek el fagyizni hûlyüljetek kicsit az a lényeg h veled legyen és beszéljetek ilyen random dolgokról mondjuk ha valamit nem tudsz róla kérdez rá meg ilyenek vagy ha látsz egy kutyát mond azt h imádod a kutyákat olyan cukik ugye ? (ha persze kajak igy van) és annyi a lényeg h beszéljetek minêl többet és mikor egyedül vagytok akk már természetes lesz ha rá kérdezel ... De igy hogy csak ismered és annyit mondtok egymásnak h szia és rá kérdeznél akk szntem nem et mondana mert nem ismer igazán ...



Bocsiiii h sokat irtam na meg ha semmit nem segitettem /:

2012. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen keményen is fog hangzani, de egy pasi eléri, amit akar. Ha kellenél neki, már kezdeményezett volna. Te is leírtad, hogy más csajokkal is ugyanúgy viselkedik, mint Veled, akkor miért tetszenél neki? A "barátaid" meg csak áltatnak azzal, hogy menj oda és kérdezd meg, bejössz-e neki. ÁÁ, ne csináld.


Hidd el, én is évekig sóvárogtam egy fiú után, aki nem is vett észre, és hallgattam az állítólagos "barátaimra", akik azt mondták: "nincs vesztenivalód". Dehogyis nincs, a büszkeségem. De abban az elvarázsolt szerelmes lelkiállapotban nem tudtam gondolkodni. És nemet kaptam. 1 hónapig teljesen magam alatt volna, a "barátaim" csak nevettek és kioktattak, hogy nem is kellett volna odamenni (kösz, mintha mást mondták volna), és nem is vettek komolyan: "majd átmegy rajta). Azóta se volt barátom, de nem is akartam. És mindennek már lassan egy éve. Nagy seb ez. Hiszen mi lányok vagyunk, nem fiúk, egy fiú talán könnyebben kiheverné.


Tudom, hogy ez most kegyetlen volt, de igaz. és az igazság fájdalmas. Csak ettől szeretnélek Téged megmenteni! Persze a Te döntésed!

2012. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!ˇˇ

Mentek a zöld pacsik. ;'D

2012. júl. 11. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!