Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire fontos a lelkizés egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:03
 1/8 Lilith1994 ***** válasza:
eléggé, mert vannak dolgok amiket meg kell beszélni, hiszen nem csak szex a nap 24 órájában a párkapcsolat.
2012. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem fontos 22f
2012. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos. Nem feltétlenül kell napi 3 órát lelkizni, de ha valami nyomja a párom, vagy az én lelkemet, akkor azt tudjuk őszintén megbeszélni. Ha probléma van közöttünk vagy bármi, akkor is legyen olyan kapocs közöttünk, hogy nyíltan kimerjük mondani az érzéseinket.
2012. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos.
2012. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon nem működik, úgyhogy tudom, hogy mennyire nagyon fontos (lenne)!!

Pont a 3-as válaszban leírtak miatt is!

2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontos, hiszen ő a másik felem, a támaszom. Nem kell naponta lelkizni, de jó tudni, hogy számíthatok rá.
2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell a társadnak tudnia az érzelmeidről, anélkül nem hiszem hogy kapcsolat a kapcsolat, de elég egy lelkizés egy hónapban kb, attól megmarad a varázsa.
2012. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azok a legjobb dolgok a lelkizés amikor a másik lelkét megismered és rájössz hogy még mindig nem ismered igazán mindig van valami új 25f
2012. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!