Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt az oldalon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt az oldalon olyan személy, akit érdekesnek találtok és szívesen megismerkednétek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nektek vannak itt az oldalon olyan emberek, akiket a válaszaik alapján megismernétek szívesen? Ez leginkább, ugye azokra vonatkozik, akik fel merik vállalni a nevüket, de pl. a debreceni srácot is ismeri mindneki, pedig nincs kiírva a neve, stb...stb... Illetve olyanok is érdekelnének, akiket nem szerettek, vagy a válaszok/felfogásuk alapján nem szimpatikusak. Írnátok egy rövid indoklás, hogy miért találod érdekesnek, vagy miért nem az illetőt, illetve a nick-jét.

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2012. aug. 15. 21:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
te
2012. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
van egy srác de ő nem akar ismerkedni....itt ellevelezgetünk de úgy ismerkedni nem akar sajna...
2012. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Neked sincs kint a neved! :)


Amúgy nekem is az a bajom mint a 2-nak. h nem akar ismerkedni itt....de amúgy jófej dehát ha nem nem....

2012. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki imád, de nincs kint a nevem és nem is lesz. Nem akarok rajongókat.


Sunset? Mókus egy állat még mindig. Újabban az Thor gyerek nagyon idegesítő. Császárnő a nagyon okos fejével... mondjatok még, most hirtelen ennyi. De őket nem megismerni akarom, csak egyszer megnézném életbe poénból.

2012. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Elég sok emberrel leveleztem már, sajnos a legtöbbjük lekopott, pedig azt hittem, hogy értelmesebbek.


Most is van egy fiú, szegényt nagyon sajnálom...

Annyira elveszettnek tűnik, és legszívesebben bezárnám egy kalitkába. :D

De mindig akad valaki, akivel elvagyok. :)


24/n

2012. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Én nem merem felvállalni a nevem, mert van ismerősöm ezen az oldalon és nem akarom, hogy felismerjen. De nincs azzal semmi baj, ha valaki inkognitóban marad, ezért írtam, hogy leginkább a "bátrakra" vonatkozik a dolog.

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 15. 22:04
 7/27 anonim ***** válasza:

AvernusTriad ő jófejnek tűnik.


De szerintem ő leszedte a nevét h ne lássák.

2012. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én mókusgyilkost nagyon bírom.
2012. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem igazán van, az oldalra írók 80%-a konkrétan buta mint a föld, vagy ha nem is az, attól függetlenül egy primitív tag. Császárnőtől, Thor-tól, néha a falra lehet mászni...

Nevüket vállalók között csak nagyon kevés értelmes van, de különösebben senki nem érdekel közülük. Ellenben nekem már több ízben is írtak, hogy szimpatikusnak találnak, de soha nem olyanok akiknek a neve kint van.

2012. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Sunset? Mókus egy állat még mindig. Újabban az Thor gyerek nagyon idegesítő. Császárnő a nagyon okos fejéve...igen ők néha idegesítőek.
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!