Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is izgat, ha más személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgat, ha más személy barátnőjét, feleségét fektetheti meg?

Figyelt kérdés
Egy ártatlan kalandjai kezdődött, de annál jobb volt és azóta próbálok erre utazni, főleg,h úgy vettem észre, h a nők se annyira elutasitoak, ha erről van szó.

2012. máj. 17. 08:07
 1/5 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
"A szomszéd fűje mindig zöldebb", csak nehogy elássanak egyszer a kertben :)
2012. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah, nem rosszak az elhanyagolt feleségek, csak ügyesen kell csinálni
2012. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert az ember alaptermészetéhez hozzá tartozik, hogy szereti megszegni a szabályokat. Mindig az kell ami a másé, az a jó, ami tilos. Engem is jobban vonzanak a foglalt pasik :-) Mert elérhetetlennek tűnik, de nem lehetetlen, és ez önmagában is kihívás :-)
2012. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetéretek az utolsóval :):)
2012. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
akkor már értem mikor van csajom ezer nöm lehetne,mikor nincs akkor senkii nemakar . ... fura :S
2012. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!