Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseli az a személy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseli az a személy az egyedüllétet, akinek húszon túl még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, papnak készül-e.
2012. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
furán. idegenkedik mindentől és furcsának találja, ha nincs egyedül
2012. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem készül annak
2012. ápr. 20. 20:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha körbenézek így hirtelenjében... Nem is bánom, hogy egyedül vagyok.
2012. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Akinek az életében nem ez a központi szerep, más dolgok kitöltik az életét szerintem nincs gond.

Pl. barátom is 21 éves koráig szűz volt. Én nem is sejtettem róla ,mert nem volt semmi "kehéje". SOkat filóztam rajta, miért várt eddig. Ő olyan típus aki várt az igazira.

2012. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ milyen beállítottságú.Nem kell mindjárt a szélsőségekre gondolni!
2012. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hiányzik az ölelés is, nekem majdnem volt már barátnőm, éreztem az ölelését és nagyon hiányzik azóta is.


De sajnos még nem volt egy kapcsolatom sem.


22f

2012. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szélsőségekre gondolok, hanem egy teljesen átlagos fiatalra, mert én személy szerint arra jöttem rá, hogy későn érő típus vagyok. Na nem minthogyha bármiről is lemaradtam volna.
2012. ápr. 20. 20:18
 9/17 anonim ***** válasza:

Őszintén??? Egyre nehezebben ahogy telik az idő. Nem hinném, hogy kizárólag velem van a baj, mivel nincsenek nagy igényeim és nem a tündérszép királykisasszonyt várom. A baj többek között az, hogy sok embernek manapság ideje sincs egy kapcsolatot fenntartani, vagy egyáltalán ismerkedni ebben a rohanó kib.szott világban. A csajok/nők magasra tett mércéiről most inkább nem írnék, mert valaki úgyis tromfolna rá, hogy ő már pedig nem olyan. :D


30/F

2012. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Későnérő típus,ennyi, semmi gond nincs ezzel! nekik most kezdődik csak az élet,az igazi élvezetek,nem maradtak le semmiről, a sok kiégett ember ilyenkoir már unja az egészet,üres az ilyenek élete, szerintem jobb az ha valaki nem kapkodja el a dolgokat. Ez lenne a normális,csak a mai degenerált világ épp az ellenkezőjét sugallja...
2012. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!