Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikus kapcsolatom romba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus kapcsolatom romba döntötte az életem. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Röviden:A baráttőm szerelmet valott nekem,én belementem..de amint kitudódótt az életem romba dőlt..a családom látni se akar..az úgynevezett barátaim elfordultak tőlem...semkire nem számíthatok..csak a barátnőmre...de már annyira mindegy minden..legalábbis szerintem...az életem semmit nem ér...senkinek nem számítok..senkit nem érdeklek...az egyetlen kíút a halál...nem akarom megtenni de..ha igy mennek tovább a dolgok..megteszem....

2012. aug. 16. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Rendben.
2012. aug. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
és mi a kérdés?? Mert az öngyilkosjelöltekből már elég..
2012. aug. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz*rd le ki mit gondol. Legalább a barátnőd még megvan, a semminél jobb. Azok a barátok meg nem voltak igazi barátok, ha ilyen könnyek elhagytak. Ne nyírd ki magad. 19/F
2012. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
uccsónál a pont...
2012. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
tekerj egy jointot aztán majd meglátjuk
2012. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

ha van lóvéd,akkor megteheted,hogy lesz@rod ki mit mond.

szerzel új barátokat és annyi,élsz vígan tovább.

viszont te gondolom rá vagy utalva a környezetedre anyagilag is,azért vagy ki.

hát...akkor a bu-zulással rossz passziót választottál.

egyébként egy sikeres embert elfogadnak,akármilyen is.

legyél gazdag és sikeres,akkor lehetsz büszke bu-zi,akit még irigyelnek is.

2012. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elég fafejű emberek vesznek körül :)
2012. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ott van a barátnőd, neki fontos vagy biztosan. Másokra ne figyelj, mindig lesznek olyanok, akik ítélkeznek anélkül, hogy tudnának bármit is.

Egyáltalán nem mindegy, hisz megmutathatod nekik, hogy ez vagy te, fogadjanak el, vagy hagyjanak téged békén. Illetve, megmutathatod azt is, hogy ez vagy te, s te magad jobban elítéled ezt, mint ők téged. Ők maradnak, te pedig elfutsz.


Akármilyen kilátástalannak is tűnhet most minden, tarts ki. Igen, valószínűleg nekik nem számítottál eléggé, hisz egy normális barát ilyet nem tesz. Ugyan az vagy, mint aki voltál eddig is, függetlenül attól, kivel vagy együtt. Jönnek majd mások, csak idő kell, s türelem, ha viszont feladod...


Levelet nyugodtan írhatsz, ha esetleg beszélgetni akarnál, vagy hasonlók. Válaszolok, ahogy tudok.

2012. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy belementél? Ha nem vagy szerelmes akkor minek? Mert nem vagy! Ha az lennél,lesz@rnád,h ki mit gondol! A "barátaid" meg ennyit is értek kb. Én is leszbikus vagyok,tőlem egyetlen barátom sem fordult el emiatt,mert ők BARÁTOK! Anyukám is teljes mértékben elfogadta,de ha nem így lett volna,harcoltam volna mert ez szerelem és nem érdekel senki és semmi rajta kívűl! Ha te nem ezt érzed,régen rossz!
2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%

Gondolkodtál volna korábban! A barátnőd meg attól még hogy most veled van, semmi garancia sincs rá, hogy mindig kitart melletted.

Jó nagy hülye vagy, de talán már kezded kapizsgálni hogy mennyire égő vagy!

2012. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!