Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem a legjobb barátnőm, szerintetek helyes a döntésem?

Figyelt kérdés
Mint írtam,pár nappal ezelött a barátnőm,közölte velem hogy lezbikus és hogy szeret engem,arról is tudok hogy kiirt ide gy kérdést (tudom hogy csúnya dolog de,meglestem a profilját),én persze nagyon meglepődtem,sőt inkább megijedtem pár napig látni se akartam ,de átgondoltam az egészet,és úgy döntöttem hogy adok ennek a "fura kapcsolatnak" egy esélyt,és őszintén szólva..miután leültünk ezt a dolgot jobban megbeszélni..rájöttem hogy...vagyis..hogy...magyarul belegyeztem,szóval most már hivatalosan is járunk...szerintetek ez mennyire nem normális??

2012. aug. 5. 01:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha küldtök az első alkalomról videót nekem akkor támogatlak titeket.
2012. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
juuuj....
2012. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem élvezd ki, próbáld meg.

Úgyis minden lányban meg van ennek a magja. :P


Fedezzétek fel egymás testét, az benne a legjobb, csak szép érzékien.

2012. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti boldogok vagytok így, akkor nekem teljes mértékben okés, amúgy sincs közöm hozzá.
2012. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
79%

kétlem h lesz olyan pasi aki erre azt mondja h rosszul döntöttél :D bőségesen megmozgatja 1 normális pasi fantáziáját a téma :).


squirrels must die!

2012. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát én ilyen téren konzervatív vok, tehát nekem fura, de te tudod...xd am hány évesek vagytok?

15f

2012. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ő 17,én 16 multam.
2012. aug. 5. 01:18
 8/16 jin ***** válasza:
40%

[Támogatom (pedig konzervatív vagyok)]

Ha van kedvetek 3asban akkor szóljatok ;)

16/f

2012. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele ki mit mond, ha neked így jó akkor hajrá! :)
2012. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sincs vele gond, és én még hármast sem akarok :D

Drukkolok nektek.

2012. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!