Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a nőket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőket nem lehet meghódítani csak vonzani?

Figyelt kérdés

ha sokáig küzdök egy csajért ha harcolok érte az enyém lehet? ha sokat keresem sokat hívom bókolok neki és törekszem, hogy kedveljen meg

vagy inkább próbáljam meg benne felkelteni a vonzalmat irányomban azzal, hogy pl. határozottságot és magabiztosságot sugárzok... de ennél semmi több


2012. aug. 16. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a második:D meg igazán szerintem meg sem éri már kaparni főleg nem nő után.
2012. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A második a legjobb út.
2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nőket meg kell hódítani:) Ez a férfiember legnagyobb kihívása..... Azok a nők, akiket nem kell meghódítani, engem személy szerint nem is érdekelnek:)
2012. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha nem jövök be neki hiába teperek meg vergődök, azzal csak megalázkodok, zaklatásnak veszi és nem tekint férfiként rám...
2012. aug. 16. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség... egy hódítási kísérlet nem megalázkodás... Ne kaparj utána, próbáld meg meghódítani! Ha nem megy, lépj tovább! Ennyi!
2012. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak vonzom a csajokat (de durván), de nem tudok vele mit kezdeni, mert ugyan jófaszinak számítok, én nem tudom hogy kell jófejeskedni, illetve cikinek érzem, hogy dugás miatt önmarketingoljak.
2012. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már harcolnod kell, régen rossz. Tudod, utána is mindig meg kell hódítani, minden nap!!!
2012. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak a gagyi filmekben van így. A kőkemény life-ban a barátnőd elhagyja magát és nem is kell már másnak, te meg alkoholista leszel közben ez sokkal élethűbb:)
2012. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!