Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlag emberek nehezen, vagy egyáltalán nem találnak párt?

Figyelt kérdés
Átlagosnak mondanám magam,jól tanulok,csendesebb fajta vagyok ,de a barátaimmal benne lennék minden buliban.Nem cigizek,iszok,balhézok.Nekem eddig még nem jött össze ,de az ellentéteimnek már 15 évesen lassan a 10. ,,pasijuk" lesz.Nem erre vágyok ,de kicsit furcsának tartom.

2012. aug. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
mert átlagosból sok van.És ők nem csinálnak semmi kihívót
2012. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
mert itt nyafognak gyk-n
2012. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert megalománia van, amerikai média által alapvetően belénk sulykolva, mindenből a legjobb, legnagyobb, legpengébb kell mindenkinek. Fogyasztói társadalom vagyunk és benézzük, ez miatt.
2012. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki sem átlag, mindenki kitűnik valahogy a tömegből, mindenkibe megvan a Sárkány, ami élteti belülről. A kérdés inkább az, hogy te megtalálod-e magadban ezt a Sárkányt.
2012. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos aranyos vagy össze fog jönni :P
2012. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos vagyok és könnyen találok párt magamnak, ha úgy akarom.
2012. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!