Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok válás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok válás és házasságtörés Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A pénzhiány...
2012. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert ha valami elromlik azt egyből kidobják, és nem javítják meg. A házasság is így működik. Működhetne...
2012. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Az egyik oka valószínűleg az, hogy rengeteg szép nő található Magyarországon"

Ez igaz, de nem ez a valódi oka a sok válásnak. De látom, itt mindenki okos. Én nem vagyok az. Sőt! Nagyon ostoba vagyok, mert végigasszisztáltam egy házasság szétmenetelét. Volt egy feleségem, de papíron nem az enyém volt. Már egy romlásnak indult házasságba csöppentem, 2 évet voltunk "együtt", azalatt szépen szétment az egész. Mi is szétmentünk, ők is. Szerelem volt a részünkről, amellett meg egy érzelmi tusa… :(( Életem kudarca volt az a kapcsolat. Elvált szülők gyereke vagyok, apámat nem is ismertem.

2012. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert sok a házasságkötés.
2015. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!