Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy labilis házastársi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy labilis házastársi kapcsolattal nekivágnátok a külföldre költözésnek két kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A férjem külföldön él régóta. Sosem volt felhőtlen a kapcsolatunk, de elvoltunk. Én szerelemmel szerettem. Néhány éve azt mondta, hogy ő nem volt belém szerelmes soha. Rengeteg bántó dolgot mondott már a sok év során, de én mindig megbocsájtottam. Mióta nem él velünk, szinte nem is beszélünk, és akkor is csak a gyerekekről esik szó. Már beszéltünk a válásról is, mert nem éreztem magam boldognak mellette. Nem érzek részéről semmiféle támogatást, tiszteletet, szerelmet, elismerést már úgy 6 éve. Most már ott tartunk, hogy én sem érzek úgy, mint eddig, most már számomra is csak a gyerekeim apja. Érzem én, hogy mit kéne tennem, de félek, hogy a gyerekeimmel tolok ki, ha elválnánk. Itthon boldogok vagyunk. Sokkal nyugodtabb az életünk hármasban. Most már csak a gyerekek hiányolják 2-3 hónap után.

A férjem szeretné, ha kimennénk hozzá külföldre, de úgy érzem, talán nincs értelme egy ilyen labilis kapcsolattal a gyerekeket kicibálni.



2012. aug. 8. 18:38
 1/1 anonim válasza:
Én biztos hogy nem mennék ki utánna.Találj itthon egy párt magadnak ha itt boldog vagy.
2012. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!