Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te megbocsátanál a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Te megbocsátanál a párodnak ha már kiderült róla, hogy egyszer megcsalt? (fiúk-lányok)

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Mennyi az esély, hogy ha egyszer megcsalt a párunk, akkor többször is megfogja tenni?

2, Tegyük fel már nagyon régóta együtt vagytok (pl. 6 évig) és úgy derül ki ez a szomorú igazság! Megér még egy esélyt ez a kapcsolat? Figyelembe veendő szempont a kapcsolat hosszúsága?

3, Volt már részed megcsalásban? Te mit tettél?

4, Mi van akkor, ha házasságban történik ugyanez és már gyerekek is vannak. Legalább a gyerekek érdekében megéri megbocsájtani, ezzel is megmentve a házasságot?

5, Én úgy gondolom, ha az egyik fél más ágyában köt ki, akkor az nem szeret igazán. De akkor legtöbb esetben miért kérnek még egy esélyt, ha már egyszer másra vágytak?

5+1, A csók megcsalásnak számít?



2012. aug. 5. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Túl sok a kérdés, nem olvastam el. Ha megcsalna a párom? vele maradnék szerintem, de tény, másképp tekintenék rá
2012. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Idővel biztos meg tudnám bocsátani, de a kapcsolatnak vége lenne, mert nem tudnék benne bízni ezek után.
2012. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én egyszer megbocsájtottam az ex barátnőmnek mivel nagyon szerettem . De megtörtént megint és az azt jelentette hogy már nem szeret és így nem volt értelme .
2012. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 ASOT ***** válasza:

ÉN ezt szigorúan veszem!

Nem érdekel ha részeg volt ez egy hülye duma.

Ha megcsalt akkor ott az ajtó! Pápá.


1 oka van amiért megbocsátanék azaz erőszak. De persze akkro a pasi járna rosszul.

2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

milyen közvélemény kutatás ez?


1. sőt tuti,hogy megteszi még1x.

2. nem veszek figyelembe semmit, dobnám.

3. szerencsére nem.

4. elviszem a gyerekeket és elválok.

5.mert kell a biztos pont, nem mindig adódik új lehetőség. a régi meg mindig kéznél van.

6. nálam igen.

2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

1) ha egyszer megcsalt akkor valószínű nem szeret eléggé ahhoz hogy hűséges maradjon, legközelebb is meg fogja tenni.

2)ha már tényleg nagyon régóta együtt vannak és csak egyszer fordult elő, valamint látni lehet hogy tényleg megbánta, talán érdemes adni mégegy esélyt.

4)érdemes megfontolni hogy együtt maradjanak a gyerekek miatt, azonban a gyerekek sem hülyék, megérzik ha hazugság van körülöttük.

5)valószínű akkor jönnek rá hogy mégis szükségük van a párjukra, amikor rájönnek hogy elveszíthetik.

5+1)nálam annak számít..

2012. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem.


1. Sok.

2. Nem, nekem nem hiányzik, hoy átb.assza a fejemet még 6 évig.

3. Nem volt, de kidobtam volna azonnal.

4. Nem, a házasságot már nem lehetne megmenteni, a gyerkeket persze valahogyan el kell helyezni. De elválnék, az biztos.

5. Mert ők is félnek gondolom, hogy elveszítik, amijük eddig volt.

5+1. Hogy a francba ne számítana annak? Vagy inek számítana, ha nem annak?...

2012. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem. Azonnal kidobnám.

35 ffi

2012. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Megbocsátani nem tudod, elfogadni és feláldozni magad igen. Ezzel pedig tönkre fogod tenni a saját életed. Nem csak a csók, hanem egy kacérkodás, flört is megcsalás mert ami mögötte van az már nem rólad szól!
2012. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Hanariko ***** válasza:

1. Emberfüggő, van aki tényleg megbánja, van aki meg vérszemet kap, ha azt látja, hogy megbocsájtanak neki. (van aki meg amúgy is megcsalós típus)

2. Figyelembe lehet venni, nyilván egy 1 hónapos kapcsit könnybene hagyok ott mint egy 6 évest, de a vég kimenetelen szerintem nem változtatna.

3. Még nem volt.

4. Gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni. A házasság két emberről szól, a gyerekkel együtt már családról beszélünk. Nagyon sok az olyan, akik nem a csonka családot, hanem épp az ellenkezőjét, a folyamatos veszekedést, háborúzást sínylették meg, amíg aszülők közt ment.

5. Igazad van, nem szerette igazán. Őszintén megbánhatta, kérheti ezért vagy mert rohadt kényelmes neki otthon, de d*gni eljár máshova

5+1. Igen!

2012. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!