Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek fiúbarátokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek fiúbarátokat? L/17

Figyelt kérdés
Most leszek 12.-es és igazából mindig is szerettem volna fiúbarátot aki megvéd akivel lehet hülyülni nem beszél ki, nem féltékeny stb.stb. De úgy vettem észre hogy a fiúk mindíg az ilyen nagyszájú bevállalósabb lányokkal vannak...én viszont inkább csendesebb vagyok elsőre (ha megismernek rájönnek hogy egyáltalán nem vagyok olyan visszahúzódó jókislány mint hitték)..de nem tudom csak úgy elengedni magam...ők pedig nem veszik a fáradtságot h elkezdjék "megmászni a falaimat". Nem tudok csak úgy mindenki előtt megnyílni, de szertném bebizonyítani h nem vagyok olyan jókislány mint hiszik. Én is járok szórakozni, discóba.
2012. aug. 16. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
azért járnak a nagyszájú lányokkal,mert pitizéssel akarják elérni h legyen köztük valami...
2012. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Iratkozz be valamilyen küzdö sportra. Ott sok a fiu es mivel sokat lesztek együtt, kenytelenek lesznek megismerni.

Anno en is ugy voltam mint te. Judo edzesen sok baratom lett.

2012. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az se jó ám, ha mindenáron azt akarod bizonygatni hogy te nem vagy jó kislány... am beszélgess belül lazán... minél többet és többször beszélgetsz annál jobban belejössz majd, először csak pár szót aztán fokozatosan többet :)
2012. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*velük
2012. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod, mindenki olyan barátokat vonz maga köré, amilyenre neki éppen szüksége van... Valószínűleg azért nincsenek fiúbarátaid, mert nem vagy olyan ember, akinek erre szüksége lenne, egyszerűen nincs olyan jellemed.
2012. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már ismerkedni akarsz gyere a taekwon-do-zni Sasok sportcentrumba. Szerintem van egy pár veled egyidős fiú (és lány is akikkel dumálhatsz).+ jók is önvédelem meg testmozgás.
2012. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem pasi kéne esetleg?
2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!