Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek fiúbarátokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek fiúbarátokat?

Figyelt kérdés
Most leszek 10.-es és igazából mindíg is szerettem volna fiúbarátokat akik megvédenek akikkel lehet hülyülni nem beszélnek ki, nem féltékenyek stb.stb. De úgy vettem észre hogy a fiúk mindíg az ilyen nagyszájú bevállalósabb lányokkal vannak...én viszont inkább csendesebb vagyok elsőre (ha megismernek rájönnek hogy egyáltalán nem vagyok olyan visszahúzódó jókislány mint hitték)..de nem tudom csak úgy elengedni magam...ők pedig nem veszik a fáradtságot h elkezdjék "megmászni a falaimat". Nem tudok csak úgy mindenki előtt megnyílni, de szertném bebizonyítani h nem vagyok olyan jókislány mint hiszik. Nem cigizek, nem szoktam lerészegedni és utálom a disco-kat...de ezek ellenére szeretek szórakozni, pörögni. Mit tegyek hogy ezt ők is észrevegyék?
2011. aug. 21. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem és én leszek a barátod.
2011. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

22:16

Nekem is leszel a barátom??

2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is leszel? :D most megyek 9.-be :)
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22.16


És nekem is leszel? ^^


Amúgy, hogy ne offoljak... Én is kábé olyan típusú vagyok, mint te, de vannak fiúbarátaim, meg kábé a fiúkkal jobban elvagyok. Talán azért tudtam beilleszkedni, mert nem a pi csámat toltam nekik oda, hanem haverkodni próbáltam, igaz ehhez hozzátartozik, hogy hozzá tudj szólni a beszélgetéshez. Szerintem! :D

2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság,hogy a fiúk általában még (lány)barátokat is külső alapján választanak.

Még akkor is,ha igazából nem akarnak semmit a csajszitól.

Legalábbis én ezt tapasztaltam.:)

Nézd meg..a helyeseb pasiknak csinos lány barátai vannak.

A kevésbé szexi pasiknak kevésbé csini a lányokból álló baráti társasága.


Az sem előny,hogy visszahúzódó vagy..próbálj egy kicsit bevállalósabb,lazább lenni.Lökj oda néha egy-két frappáns beszólást,és nyert ügyed lesz.:)

2011. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én falun lakom, és nálunk a focipálya nagyon klasz hely. Az LB-mel lementünk, és két sráccal tök jókat hülyültünk. Bár olyanokat kérdeztek, hogy csak na :D. De válaszoltunk rá és ő is mi kérdéseinkre. Ha már ők olyan durva kérdéseket tettek fel, mi sem hagytuk magunkat. Utána tök jól elhülyültünk, megkergettek párszor, de az volt a gáz, hogy ők bicajjal voltak és hát természetes leelőztek, de nem ütöttek, nem voltak bunkók, bár csak szórakozásból! Hidd el, elég kitenni a lábad és máris ott lesznek a jövőbeli haverok. Az egyik 18 éves, és a mi sulinktól nincs messze az övé, így együtt megyünk, a másik 12, az még általánosban van, de az is jófej. Bár az idősebbek klasszabbak! :)
2011. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

22:16 - Úgy látom nagyon népszerű vagy :)

22:22 - 22:23 : Az a baj hogy nem nagyon merek odamenni hozzájuk. Az osztályban Kb. 10 fiúra jut 30 lány...állandóan körba vannak véve az ilyen nagyszájú csajokkal..még ha akarnék se nagyon tudnék beszélgetni velük :)

Pont ez a problémám hogy valahogy ki szeretnék tűnni h észrevegyenek és megpróbáljanak közeledni hozzám...nemvagyok egy tündérszép lányka de azért bányarém sem...csak olyan tök átlag.. :/

2011. aug. 21. 22:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!