Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek fiúbarátokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek fiúbarátokat, ha van párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy lányokkal valahogy sosem működött a barátságunk, mindig a fiúkkal voltam jobban el, velük tudtam jól elbeszélgetni, és velük éreztem jól magam. Mióta komoly kapcsolatom van, a fiúk nem keresik a társaságomat, és valójában én sem az övékét, mert eddig volt pár lánybarátnőm és elég volt ez nekem, főleg hogy a páromnak sem biztos, h tetszett volna, ha fiúkkal barátkozom. Nemrég azonban összevesztem az egyik lánybarátnőmmel olyan szinten, hogy már nem akarunk barátok lenni. A másik bnőmnek pedig nincs ideje rám. Tudom, van párom, aki itt van nekem, de sajnos keveset tudunk találkozni, és mikor nincs velem, akkor csak rá tudok gondolni, ezért kellenek a barátok, akik el tudják vonni a figyelmemet, akikkel jól elvagyok. Sajnos nincs a környezetemben olyan lány,akivel szívesen barátkoznék. Fiúk vannak, de nem akarom, hogy azt higyjék, h nyomulok rájuk, csakmert elhívom őket pl sétálni vagy bármi. Az meg elég gáz, ha úgy hívom el:"nem akarsz velem sétálni, de csak barátilag..":D. Szóval ötleteket várnék, köszi.:)

18/L


2012. febr. 5. 00:45
1 2
 1/13 vnas00000 ***** válasza:
pl itt.. :D
2012. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és csak hogy ne kössetek bele: a párom mondta, nem zavarná, ha más fiúkkal barátkoznék, mert megbízik bennem, és megérti, hogy kellenek a barátok.
2012. febr. 5. 00:46
 3/13 vnas00000 ***** válasza:
nem nagyon fognak bele kötni mert azt hiszem már csak én vagyok.. :)
2012. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy pl itt? :D nem értem :S
2012. febr. 5. 00:50
 5/13 anonim ***** válasza:

gondolom arra gondolt, hogy privátban irogattok majd srácokkal és kialakul barátság majd. egyébként más ötletem nekem se nagyon van...ha van barátod, akkor a rendes fiúk azért nem fognak rád hajtani, mert etikásak, aki meg etikátlan, az meg nem barátkozni akar majd...

de ha megfelel ez a mód, irhatsz nekem is:).


20f

2012. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Macs1209 ***** válasza:

Nah, kiderül hogy számos troll tud ember is lenni.

És hihető az is, hogy nem mind akar megdugni, csak

normálisan beszélgetni. Főleg mivel már eléggé éjsza-

ka van, és ritka ilyenkor az értelmes nőnemű lény :)

2012. febr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszönöm a választ. Hát igazából olyan barátra lenne szükségem, aki itt van, ha szükségem van rá, mert az a legnagyobb problémám, hogy ha nem vagyok a párommal, akkor egész nap a szgép előtt kockulok, és arra várok, hogy történjen valami, egyszerűen nem tudok elszakadni a géptől, mert csak neten keresztül tudok kapcsolatba lépni a barátommal. Szeretném azt az időt inkább úgy eltölteni, hogy emberekkel találkozom, vagy ilyesmi - kockulás helyett.:) Persze nem bulizásra gondolok, hanem csak pl. sétára egy baráttal, vagy focizni, vagy ilyesmi.
2012. febr. 5. 01:00
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha ez a valaki beléd szeret és te is belé, akkor mi van? Lehet jobb lenne a pasidnál, nem nyomulna, csak kialakulna.
2012. febr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ettől nem félek, mert nem láttam még jobb pasit a barátomnál, és nem hiszem, hogy létezik ilyen.:)
2012. febr. 5. 01:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyes válasz. Hol laksz?
2012. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!