Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A strandon a bnőmmel vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A strandon a bnőmmel vagyok, és egy csomó srác leszólít minket, de végül mindig csak a bnőmé lesznek a srácok, mit tudnék csinálni? :S

Figyelt kérdés

Egyértelműen látom, hogy külsőre bejövök a srácoknak, de végül mindig a bnőm kerül előtérbe, mert ő nagyszájú, én meg zárkózott, csendes lány vagyok.:S Mit csináljak, hogy velem is legalább ugyanannyit foglalkozzanak a fiúk, mint a bnőmmel?

16/L


2009. júl. 22. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Bnőm azt mondja, hogy mikor nem velem van (hanem másik bnőjével v egyedül v szüleivel) akkor nem szólítja le egy srác sem...
2009. júl. 22. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy veled is foglalkoznának csak te "bezárkózol" ezért törődnek a barátnőddel jobbanmert nyitottabbnak látják, legyél te is kicsit nagyszájú, bevállalósabb, beszédesebb, egy kis beszélgetéstől bajod nem lesz csak bátran :)
2009. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sztem is ezért... mondta is ma az egyik srác, hogy nagyon zárkózott vagyok...:S De már sokszor elhatároztam, hogy beszédesebb leszek, mégsem sikerül soha.:(
2009. júl. 22. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Probalj egy kicsit lazabb lenni es ne ugy nezd a dolgokat,hogy ez egy uj srac aki meg be is jon es ne azt az oldaladat mutatsd amit gondolod,hogy szeretnenek latni,mert akkor feszelyezve erzed majd magad es az nemte leszel!!Vedd ugy ez egy aranyos ember es ne felj az ismerkedestol!tudom konnyu mondani,de ha minden alkalomkor egy picivel tobbet mutatsz onmagadbol es nem az alarcot veszed fel hidd el megvaltozik minden!Soksikert es csak nyugisan:))
2009. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:) vhogy megpróbálom
2009. júl. 22. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne feledd, hogy nem minden a külső!
2009. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!