Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok jó ötlet szülinapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jó ötlet szülinapra?

Figyelt kérdés

Lány barátnak egy olyan inegyen szex velem kártya?

Bunkóság vagy inkább vicces?

Ajándék ötleteket is írhattok...


2012. aug. 16. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság.
2012. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság.
2012. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te akarnád a lányt megdugni, de ő érezze magát "megtisztelve", amiért szülinapjára kap tőled egy ingyenszex kártyát? nem vagy te egy kissé elszállva? inkább vegyél neki annyi szál rózsát, ahány éves!
2012. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces:) Én jót röhögnék egy ilyen ajándékon:)

26/L

2012. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A csaj nagyon laza, már így is húzzuk egymás agyát ilyen dolgokkal. Valami olyat szeretnék neki adni ami kifejezi, hogy nagyon vonző nő és lehetőleg vicces formában. Ötletek?
2012. aug. 16. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
azt kifelejtetted, hogy a csaj laza és húzzátok egymást már egy ideje.... akkor vegyél neki szexi fehérneműt vagy jelmezt, és írj mellé egy kártyát, mint pl. "remélem én láthatom rajtad először" a lényeg ugyanaz, de mégsem olyan közönséges mint az ingyen szexkártya.
2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!