Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb lány tetszik. Eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lány tetszik. Eléggé lerázó. Mit tegyek? Barátságot szeretnék csak. NEM SAJNÁLTAÓS HÜLYE KÉRDÉS!

Figyelt kérdés

Szóval ő most megy 2.ba én meg 1.-be.Fészen láttam és nagyon tetszik.Írtam is rá.Ja és 1 suliba járunk majd.

Már 2x megpróbáltam vele ismerkedni.Megy is.Mert kérdeztem ,hogy zavarom-e ha írok neki.Azt mondta nem zavarja.

De kérdezek tőle valamit nem kérdez vissza.Leggyakrabban a "jah-t" használja.

Vajon mit csinálhatok rosszul.Pedig ügyelek a helyesírásra és kedves is vagyok.Pedig nem nagyon vagyok kedves lányokkal.

Pedig tényleg csak barátságot akarok.Jó lenne egy ilyen lány barát ,haver is.Vajon hogyan tovább.Mert eddig nem nagyon barátságos.Mivel tudnám elérni ,hogy barátságos legyen?

Normális komikat kérek.15f Történt veletek hasonló.Írjátok már lee.


2012. aug. 17. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nem, csak te vagy sajnálatosan hülye.
2012. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszi, otthon csorgatod a nyálad a gép előtt, vered a kis kukidat és meg akarod dugni.

Ezért nem foglalkozik veled.

2012. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ,hogy ne így gondolja? Mert nem így van.
2012. aug. 17. 13:41
 4/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan kérdem?
2012. aug. 17. 13:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Talán írd le neki egyértelműen, hogy mit szeretnél tőle. És Bumm! így lett a chocapic... Ennyi eszed legyen már.
2012. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Murr..köszi fel is fokoztalak.Ezt komolyan mondod? Mert eléggé elgondolkoztam rajta..És talán igazad is lehet.:))
2012. aug. 17. 14:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem ,csak viccből írta.
2012. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Komolyan.Még mindig várok válaszokat.
2012. aug. 17. 15:28
 9/15 anonim ***** válasza:
pedig csak ennyi, írd meg hogy tökre örülnél ha a barátod lenne
2012. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem.Jó.Most akkor ezt ki is próbálom ha legközelebb találkozom vagy facen láttom.
2012. aug. 17. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!