Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsik a melleim? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsik a melleim? :S

Figyelt kérdés

szerintetek se vonzóak kicsit sem a melleim?? ugye milyen kicsik? :SS


[link]



2012. aug. 17. 14:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
de jó neked, én örülnék ha ilyen kis melleim lennének, nekem sajnos elég nagyok :(
2012. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

16:26

mi? senki nem tudja ki vagyok! :) de ok.

ui: szűz vagyok

2012. aug. 20. 16:35
 33/38 anonim ***** válasza:
vagy csak nincs önbizalma.
2012. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Meseszépek
2012. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Annak aki azt írta, hogy mekkora ribi üzenném, hogy szerintem csak fél a hölgy, mert a drága férfiak (szégyellem ilyenkor, hogy férfi vagyok) mostanában a hatalmasakra hajtanak. Ő csak megerősítésre vágyott, mert nincs önbizalma szerintem. Mellesleg én is volt, hogy küldtem már képet a testemről, hogy kapjak visszajelzést, és nem mentem át a fél világon. Nagyon nem.
2012. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem kicsik, szép mellek. Csak korhogy nem teljesen napbarnitott mindenhol.
2012. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szépek, vonzónak is vonzóak. ;) Az meg hogy kicsi, ne zavarjon, sok férfi a kicsi melleket preferálja (ahogy én is)

15/f

2013. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 BetépettKacsa válasza:
nem, nagyon sexi, és passzol az alakodhoz:) a tejcsárdákat megy hagyjuk a duci csajoknak :)
2013. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!