Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek kreol bőre van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek kreol bőre van, akkor neki milyen hajszín áll jól?

Figyelt kérdés
ha neked pl az van, neked milyen a hajszíned?
2009. júl. 23. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a szőkéknek áll a legjobban:) főleg,ha kék szeműek is.
2009. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a természetes a legszebb mindig[fiatal/fiatalabb korban] egyébként szerintem a fekete...mert gondolom eredeti kreol vagy...mert ha szolis kreol lennél, akkor barnát írtál volna :D szóval eredeti kreol bőr + fekete haj = exotikus szépség :P
2009. júl. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen a fekete..mert az illik hozzá.
2009. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Kreol bőrhöz + fekete haj! :D


A szőke hajhoz fehér bőr illik, ahhoz nagyon elütő lenne a kreol bőr (mint mikor egy cigány kiszőkítteti a haját.)

2009. júl. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sötét bőrhöz sötét haj illik, a kreol bőrű ember szőkére festve nem természetes és szinte kiabál, hogy nem eredeti.
2009. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kreol bőröm van, és nagyon világos a hajam ehhez képest... szerintem semmi baj ezzel :) nem érzem magam kiszőkített cigánynakXD:D
2009. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja és az eredeti világos.. mki csodálkozik rajta, de hát ez van
2009. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Csakis a természetes, minden férfi azt szereti a nőkön, én is és a haverjaim is utáljuk a festett hajú lányokat ... a hajfestés a vénasszonyoknak való!
2009. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem kreol+ szolizok is:DDDDDDDDDDD és így most tökjol nézekiki az eredeti haszínem gyönyörű barna (volt), most fekete, hosszu.. eygenes.. nmerég lett hosszabbítatva:) sztem nagyon jo!
2009. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ki ne hulljon a hosszabbítástól!
2009. júl. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!