Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez meg mégis miért volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mégis miért volt? (Elsősorban fiúk válaszát várom, normálisat, köszi! )

Figyelt kérdés

Ha egy csaj és egy srác csak haverok (vagyis a srác oldaláról biztos), tehát nem akar többet, mint barátság, akkor ha egy ágyban alszotok egy lánnyal, akkor miért fogjátok a kezét?

Meg van az okom, hogy miért kérdezem, mert az említett srác nem egyszerű eset. Úgy voltam vele, hogy mélyen alszik és nem is tudja mit csinál, de 1-2 másik haverom szerint igen csak ébren volt.



2012. aug. 17. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ha valamelyikőtök jól néz az ár nem barátság min. az egyik fél részéről.
2012. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán megtenném.Társas lény vagyok aztán szükségem van a törődésre :D Sokkal jobban alszom ha közbe átölel/átölelek valakit vagy fogom valaki kezét.Simán jó érzés.
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyébként mitől vagy te olyan biztos abban, hogy nem akar tőled semmit?
2012. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Normális férfiak nem alszanak egy ágyban olyan csajokkal, akiktől nem akarnak semmit. Innentől kezdve ennek a kissrácnak a gondolatai egy normális férfi számára teljesen kiszámíthatatlanok.
2012. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak abból gondolom, hogy engem máshogy kezel, mint a többi csaj ismerősét.

Van hogy a csajozásairól mesél, olyan is szokott írni, hogy "most már biztos tetszenék", meg biztos bejövök stb.

De ahogy ismerem, csak szórakozik és csak hallani akarja, hogy még egy csajnak bejön.

2012. aug. 17. 18:17
 6/18 anonim ***** válasza:
csak nem mer feléd lépni. azt szeretné elérni, hogy te lépj
2012. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Te jelented az üdítő kivételt? Nem értelmeztél félre valamit? Lehet, pont te lennél a cserkészendő példa, a verbális regényei pedig a terv fontos lépései (féltékenységre, vágyra ébresztene vele, vagy csak az érdeklődésedet próbálja keltegetni teljes gőzzel, franc tudja). Csakis ezzel férhet össze a viselkedése, kivéve persze ha eszméletlenül szoros viszonyt ápoltok, bár eddigi elmondásaid nem ezt közvetítették.
2012. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az a fura ebben az egészben, hogy egy közös ismerősünknek azt mondta valamelyik nap, hogy meg van győződve arról, hogy nekem bejön, de hogy én tudom, hogy csak barátok vagyunk.

De azt is mondta, hogy furcsán érezte magát, miután eljöttem tőle (nem tudunk gyakran találkozni, azért nem értek sok mindent), hogy ott egy csaj az ágyában és nem feküdtünk le. :S :D

2012. aug. 17. 18:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Na jó, ezek után 100%-ra állítom a hozzáállása tisztátalanságát.:D
2012. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
18:32-es, egyetértünk :D
2012. aug. 17. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!