Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudnátok egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok egy szép lányra barátként tekinteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy lány létemre jobban megértem magam fiúkkal,jobban kijövök velük.Elég szépnek mondanak(bár kinek mi a szép)és sajnos a legtöbb fiú nem barátkozni akar velem,hanem mindig többet.Ha szólok,hogy ez lehetetlen mert van párom(lassan 6éve) és egyébként sem úgy nézek rá,vagy ,hogy ne célozgasson semmire,akkor én vagyok a sértődékeny mert "jajj nem úgy gondoltam"

Pedig a legjobb barátaim is fiúk és Ők sosem hajtanak rám,tudom mi a külömbség haverkodás meg "csajozás"közt.

A legtöbb fiú valóban nem képes barátkozni lányokkal anélkül,hogy ráhajtana?


2012. aug. 17. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
én tudok. de sokan valóban nem
2012. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ?NÉV? ***** válasza:
0%
Nem létezik olyan hogy fiú és lány közti barátság mert előbb-utóbb valaki vagy a fiú vagy a lány el kezd vonzódni a ''barátja'' után
2012. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
100%

1. van elég lány barátom már (igaz ők már vagy 10 éve)

2. ha a lányt nem ismerem és tetszik is akkor nem kell barátként.

2012. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, általában ellenkező nemű barátai még a középsuliból, egyetemről, munkahelyről vannak az embernek. Csak úgy ismerkedésből nem lesz soha barátság.
2012. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van külsőre 10/10-es lány barátom,de totál hidegen hagy,mint nő.Szóval igen
2012. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem férfi létemre, sokkal több női vagy lány barátom van és nagyon jól kijövünk úgy, hogy eggyikünk se akar többet (megjegyzem hetero vagyok).
2012. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!